Astra F Kullanıcıları Buraya

bi süre km siz bineyim :D 170bin oldu azcık atmasın piskolojik olarak kullanmamış gibi olayım :)

hocam, km teli koptuğu için yakıyor lambayı. benim arabada da olmuştu. tel koptuktan sonra yandı uzunca bi süre de sönmedi. orjinalini taktırmıştım 75 liraya. sonra cihaza bağladılar, lamba söndü.

yansın o zaman :D

yukarda dediğim kalkınma planları çerçevesinde araba gitmeyene kadar tamirat yok :) korna da arada tutukluk yapıyo basmıyo mesela, hepsi beklicek mecburen.

eski kartallar hacı muratlar gibi olacak yakında ondan korkuyorum :)

H.sonu triger setini değiştirdim, 300 TL ye hallettim hepsini, krank keçesinden biraz yağ kaçırıyormuş, keçeyide değiştirdiler. belki yağ eksiltmesinin neden budur diye düşünüyorum. bakalım görücez önümüzdeki günlerde.

F leri satmayınnnnnnnnnnn....

Merak etme Berkay bende uzunca süre olucak araç :) baktık keratanın masrafı yok bu araca uzunca bir süre binilme kararı verildi :D Hatta haftasonu bi baktım babam gitmiş araca koltuk kılıfı taktırmış :( her nekadar hoşlanmasamda bir süre böyle idare edicez :(

Merak etme Berkay bende uzunca süre olucak araç :) baktık keratanın masrafı yok bu araca uzunca bir süre binilme kararı verildi :D Hatta haftasonu bi baktım babam gitmiş araca koltuk kılıfı taktırmış :( her nekadar hoşlanmasamda bir süre böyle idare edicez :(

Valla ben hem biniyorum,hem masraf yapıyorum hem satıyorum :D:D

Az önce biri geldi arabaya bakmaya baktı,beğendi ama haşat bi e30 u var onla takas istedi,Onu satıp alıcakmış ama o arabayı satmak ölüm bence o yüzden almaz :D:D

Nano tech diye bir zımbırtı var. Yeşil bir makine içinde sıvı var yarım yarım depodan biraz fazla benzine konuluyor. Motoru benzin deposundan egzoza kadar temizlediği iddia ediliyor :D aslında tanıdık tamircide. Babam dobloya yaptırmış şehir içi tüketim 8 den 6.2 ye inmiş. Dedik madem astranın başı kel mi ona da yaptıralım. Bugün yaptırdım. Şimdi ışık yanana kadar benzin alınmıyormuş. Cumartesi de düğünümüz var ona kadar komple bitirip tekrar benzin alman lazım dedi babam bitirebilir misin dedi. Sen istersinde ben 35 litre benzini bitirmez miyim dedim :D :D Markete bile arabayla gideceğim bu hafta içi :D Ama önce yarın ki son finalden de kurtulmam lazım. Sabah final stresinden okulun önünde koca yere arabayı 10 dk da park ettim :D :D

Nano tech diye bir zımbırtı var. Yeşil bir makine içinde sıvı var yarım yarım depodan biraz fazla benzine konuluyor. Motoru benzin deposundan egzoza kadar temizlediği iddia ediliyor :D aslında tanıdık tamircide. Babam dobloya yaptırmış şehir içi tüketim 8 den 6.2 ye inmiş. Dedik madem astranın başı kel mi ona da yaptıralım. Bugün yaptırdım. Şimdi ışık yanana kadar benzin alınmıyormuş. Cumartesi de düğünümüz var ona kadar komple bitirip tekrar benzin alman lazım dedi babam bitirebilir misin dedi. Sen istersinde ben 35 litre benzini bitirmez miyim dedim :D :D Markete bile arabayla gideceğim bu hafta içi :D Ama önce yarın ki son finalden de kurtulmam lazım. Sabah final stresinden okulun önünde koca yere arabayı 10 dk da park ettim :D :D
Kanka o zaman al arabayı,Pazar günü küçükyalıdayım gazlarız senle bi kalkalım :D:D

tuketimim 19.4 litreye dustu..sabaha karsi eve geldigim icin yollar bombos..170 180 gitmeme ragmen 19.4 litreye dustu :)

Geri