Astra F Kullanıcıları Buraya

Nano tech diye bir zımbırtı var. Yeşil bir makine içinde sıvı var yarım yarım depodan biraz fazla benzine konuluyor. Motoru benzin deposundan egzoza kadar temizlediği iddia ediliyor :D aslında tanıdık tamircide. Babam dobloya yaptırmış şehir içi tüketim 8 den 6.2 ye inmiş. Dedik madem astranın başı kel mi ona da yaptıralım. Bugün yaptırdım. Şimdi ışık yanana kadar benzin alınmıyormuş. Cumartesi de düğünümüz var ona kadar komple bitirip tekrar benzin alman lazım dedi babam bitirebilir misin dedi. Sen istersinde ben 35 litre benzini bitirmez miyim dedim :D :D Markete bile arabayla gideceğim bu hafta içi :D Ama önce yarın ki son finalden de kurtulmam lazım. Sabah final stresinden okulun önünde koca yere arabayı 10 dk da park ettim :D :D

Hayırlı olsun Alican valla çok güzel bir görevmişya :) 35 lt. harca harca bitmez ;) Bu arada ürün hakkında kullandıkça +larını -lerinide yazarsan bizleride aydınlatmış olursun.

para olsa bende kurtulcam harbıden bunaldım arabdan

alican maliyet ve beklenti karşılaştırması bekliyoruz

Maliyeti 50 lira. Aslında şu an doblo için net sonuçlar söyleyebilirim astrada da aşağı yukarı aynı olur gibi.

Doblo şehir içi yüklü yüksüz trafik filan ortalama 7.6-8.0 litre arası gösteriyordu. Yol ve yük durumuna göre değişiyordu sürekli. Şu anda babam doblonun şehir içi 6.4 litre gösterdiğini çekişin arttığını arabanın daha rahat hızlandığını astrayı alıp gelmemi söyledi :D Bende düşündüm ki babam böyle bir şeyin yararlı olduğunu düşündüyse yaptırmalıyım :D :D

Astra ile en son hesabıma göre 9.5 litre yaktım şehir içi yerine göre sakin veya performanslı karışık kullanım yani. Şimdi bu depo bitene kadar pek fark etmeyecek sanırım. Bu depo bittikten sonra zaten bir uzun yol yapacağım Tekirdağa gidip geleceğim o zaman izlenimlerimi paylaşırım.

Bu arada Berkay yarın 12 den itibaren boşum :D Ama hafta sonu olmaz cumartesiye kadar bitmesi lazım deponun :D Zaten cumartesi nikah pazar Tekirdağ da düğün var :D ben servis dışıyım :D Birde usta çok devirli kullanma bu depo bitene kadar dedi o yüzden öyle kapışma mapışma yok :D :D

Günaydın Fciler :) Aklıma döşemeleri korumaya aldıktan sonra sıra aracın dışını korumaya alıcak bişeyler gerek olduğunu düşündüm ;) Yazları ince kumaştan dikilmiş el işi göz nuru branda var vede çok memnunum.Ama kardan,yağmurdan,çamurdanda koruyabilecek bi branda almayı düşünüyorum.Lakin pek tavsiye etmiyorlar :( Aramızda kullanan varmı acaba.bu arada linkinide vereyim :)

http://urun.gittigidiyor.com/GUARD-CAR-COVER-ARABA-KILIFI_W0QQidZZ26323289#aciklama

Geri