Astra F Kullanıcıları Buraya

söndüyse sorun yok yanlıs bisey algılamıstır pislik algılamıstır yaada

evet, gaz verince hemen söndü. bikaç dk bekledim yanmadı, stop edip tekrar çalıştırdım bi beş dk da öyle bekledim. yine yanmadı. inşallah bi sıkıntı yoktur. teşekkürler...

evet, gaz verince hemen söndü. bikaç dk bekledim yanmadı, stop edip tekrar çalıştırdım bi beş dk da öyle bekledim. yine yanmadı. inşallah bi sıkıntı yoktur. teşekkürler...

Sıkıntı etmeye gerek yok pislik gelmiştir o yüzden yakmıştır ;) Benimde başıma uzunyolda geldiydi Sivrihisar yakınlarında Moil'de depoyu doldurdum Polatlı yakınlarında birazda sıkıştırdıydım bi baktım arıza ışığı yaktı :( Eyvah dedim motoru sıkıştırdın alsana bakam neyine zarar verdik demeye kalmadı arıza ışığı söndü ama daha 550 km yol gideceğim için tedirgin oldum.Polatlıda servisin birine ustam rica etsem bi cihaza takıp bakma imkanımız varmı arıza atmışmı dedim tabi bakarız dedi neyse baktı yokya pislik gelmiştir o yüzden yakmıştır dedi Eyvallah kolay gelsin demeye kalmadı baktım 20 TL demezmi :sorry: Artık bişey diyemedim :D

Bizim bi branda vardı şahinin 3-4 kez ancak örtülmüştür bende buna askere giderken örtmüştüm ama aynlar katlanmadığı için sırıtıyor :D

Maksat abi güneşten yağmurdan çamurdan korumak :) Sonuçta haftada 1 veya 2 kez kullanıyo diğer günler koca gün duruyo kapının önünde :D Ama Çoğu kişi tavsiye etmedi bende askıya aldım :) Kumaştan brandası var onuda senin gibi kullanmıyorum :D

Sıkıntı etmeye gerek yok pislik gelmiştir o yüzden yakmıştır ;) Benimde başıma uzunyolda geldiydi Sivrihisar yakınlarında Moil'de depoyu doldurdum Polatlı yakınlarında birazda sıkıştırdıydım bi baktım arıza ışığı yaktı :( Eyvah dedim motoru sıkıştırdın alsana bakam neyine zarar verdik demeye kalmadı arıza ışığı söndü ama daha 550 km yol gideceğim için tedirgin oldum.Polatlıda servisin birine ustam rica etsem bi cihaza takıp bakma imkanımız varmı arıza atmışmı dedim tabi bakarız dedi neyse baktı yokya pislik gelmiştir o yüzden yakmıştır dedi Eyvallah kolay gelsin demeye kalmadı baktım 20 TL demezmi :sorry: Artık bişey diyemedim :D

tüpte yakar ara sıra uzun yolda şehir içinde farketmez. aklına estikçe yakar :) ama benzine aldığımda hemen söner.anlarım ki her şey normal :) bugün benzinde kısa süreliğine yanınca ben de tedirgin oldum. teşekkürler... bu arada bazıları gerçekten soyguncu oluyor :) 20tl de noluyor bi selam yetmiyoır mu :)

Son düzenleme:
Ben artık hesaplamıyorum. Benzin alınca km ye bile bakmıyorum. Çok eğlenceli alıyorum ışık yanınca bir daha alıyorum sizde öyle yapın :D İbreye baka baka ömür mü geçer :D

Adam arıza cihazına 20 yine iyi demiş kıbrısta arkadasım poloyu bağlatmış 50 ytl istemiş bizimkide hadi vermiyom napabiliosan yap demiş kıbrıslı adamda ben bu makinanın parasını nasıl çıkarcam siz türkiye plakalar ne desek kavga ediosunuz demiş bizim arkadaşta 10 ytl atmış çıkmış :D

Geri