Astra F Kullanıcıları Buraya

150 lira civarı

tüpte yakar ara sıra uzun yolda şehir içinde farketmez. aklına estikçe yakar :) ama benzine aldığımda hemen söner.anlarım ki her şey normal :) bugün benzinde kısa süreliğine yanınca ben de tedirgin oldum. teşekkürler... bu arada bazıları gerçekten soyguncu oluyor :) 20tl de noluyor bi selam yetmiyoır mu :)

Adam arıza cihazına 20 yine iyi demiş kıbrısta arkadasım poloyu bağlatmış 50 ytl istemiş bizimkide hadi vermiyom napabiliosan yap demiş kıbrıslı adamda ben bu makinanın parasını nasıl çıkarcam siz türkiye plakalar ne desek kavga ediosunuz demiş bizim arkadaşta 10 ytl atmış çıkmış :D

Malesef baktı hazırda yabancı :( İlk baş hayrına bakıcak zannettiydim ama bu devirde kim hayrına iş yapar :( Neyse yine insaflıymış :) 50 tl deseydi orda :eek: olurdum herhalde :D Belkide ders vermek istedi artık bilemiyorum ama şunu öğrendimki eğer 1-2 sn.liğine yanıp sönüyo ise problemi kendi içinde çözmüş oluyo :) Şuda dikkatimi çekti Carbon Cleanden sonra bir daha arıza ışığı yakmadı ;)

Benimde uzun yola çıkınca egr den yanıyordu stop edince sönüyordu usta hiçbirşey olmaz kafana tkaılıyorsa stop et yine devam et dedi en son temizlettim egr şimdi uzun yoldada yanmıyor arıza lambası

ben daha yandığına denk gelmedim:DO bikere yandı gerçi egrden dolayı

Dün aynı yerde çevirmeden kaçmıştım bugün bi girim dedim xenonlar falan açık tabe tam geçiyordum bi el işareti yapıyor polis dur dur dur der gibi durdum arabayı karanlık gördümde film mi var dedi baktı baktı en arka camda film varmış dedi yanlardada güneşlik var kıbrıstan geldimde dedim ehliyet ruhsat istedi orda kıbrıs ehliyetinide gördü ben bu kıbrıstan gelenlere çok ceza yazıyorum dedi bende herşey serbest ya abi orda bi gelioz tatile ceza üstüne ceza yiyoruz dedim iyi devam et bakalım dedi :D

İyi geceler garaj içime sinmeyen koltuk kılıflarını sizlede paylaşıp olumsuz veya olumlu yorumlarınızı alayım dedim ;)

5882.jpg

5883.jpg

çok da tuhaf durmamış, dediğiniz gibi en azından döşmeleriniz kirlenmez. ben de düşünüyorum aslında ne kadara taktırdınız bunları?

Geri