Astra F Kullanıcıları Buraya

Fena değil ama sen kullanacaksan sök gitsin bende halı yıkamayla yıkamıştım 1 buçuk ay oldu taban ve koltukları hala tertemiz

Biz arabayı aldıgımızda vardı,Alır almaz söküp depoya attım :D Orjınal döşemelerini ben kullanıp kirletmedikten sonra ne anladım o işten :D

ben marketten 30tlye almıştım deri görünümlü çakma bişey
aşındı ama aşınana kadar güzel görünüyodu

daha kaliteli olup da aynı görüntüyü vereni bulursam alırım bi ara

Fena değil ama sen kullanacaksan sök gitsin bende halı yıkamayla yıkamıştım 1 buçuk ay oldu taban ve koltukları hala tertemiz

Biliyosun abi ailecek kullanıyoruz :D Fena değil ama orj. döşemesini sevdiğim için pek hoşuma gitmedi :( Bakalım bir süre dursun sonra dediğin gibi düşünüyorum bende ;)

Biz arabayı aldıgımızda vardı,Alır almaz söküp depoya attım :D Orjınal döşemelerini ben kullanıp kirletmedikten sonra ne anladım o işten :D

Kalp kalbe karşıymış Berkay bende öle düşünüyorum bide orj. hastası birisi olduğum için konsept olarak zaten ters bi durum :D Ama şuda var eğer uzun süre bizde durursa sonraki sahibi çok yakın biriside olabilir o yüzdende kirlenmemesi yıpranmamasıda iyi :) :cool:

ben marketten 30tlye almıştım deri görünümlü çakma bişey
aşındı ama aşınana kadar güzel görünüyodu

daha kaliteli olup da aynı görüntüyü vereni bulursam alırım bi ara

Ooooo bak abi bu fiyatı duyunca kötü oldumya :cry: vay anasına :( valla ben o fiyatı görünce direk aklıma boya koruma yapılırdı diye bir düşünce geldi ama oldu bitti tabi :D Sence nasıl Hakan abiya dursunmu ;)

bende astra g elegancın dösemesinin kılıfı var 12 sene kullandım geeçen sene karar verdim benden sonraki içinmi bu özen dedim söktüm kılıfları:D

Ooooo bak abi bu fiyatı duyunca kötü oldumya :cry: vay anasına :( valla ben o fiyatı görünce direk aklıma boya koruma yapılırdı diye bir düşünce geldi ama oldu bitti tabi :D Sence nasıl Hakan abiya dursunmu ;)
şirket filtresi imageshacki kestiğinden resimleri göremedim
görürsem yorum yaparım :) hotmaile göndersene

bende astra g elegancın dösemesinin kılıfı var 12 sene kullandım geeçen sene karar verdim benden sonraki içinmi bu özen dedim söktüm kılıfları:D

Doğru aslında ;) ama şu yöndende düşünüldümü 12 yıldır hiç kullanılmamış bir döşeme :) Tertemiz :D

şirket filtresi imageshacki kestiğinden resimleri göremedim
görürsem yorum yaparım :) hotmaile göndersene

Yolladım Hakan abi ;)

Geri