Astra F Kullanıcıları Buraya

bende başka bi siteden 3600 diye okumuştum demek oraya yazan yanlış yazmış kusura bakma ;)
acaba bu broşürü scannerla yada fotoğrafla filan buraya aktarma şansınız varmı :confused:
fotoğraf zor olur kaliteli olmaz scanner yok malesef siz bana istediiniz herhangi bir bilgiyi sorun ben buraya yazim teknik, boyut, donanım herşey var

yakıt tüketimi olarak ne yazıyor?
bide uzunluk genişlik yükseklik eğer varsa aracın yerden yüksekliği fazla şey istedim gibi ama zahmet olmazsa :D

yakıt tüketimi olarak ne yazıyor?
bide uzunluk genişlik yükseklik eğer varsa aracın yerden yüksekliği fazla şey istedim gibi ama zahmet olmazsa :D
yok arkadaşm ne demek burda maksat bilgi paylaşımı;)

yakıt tüketimi 90km/h sabit hızda 5.3 lt
120km/h sabit hızda 7.0 lt
şehiriçi 8.4 lt ( düz vites için olan dğerler)

uzunluk hb 4051mm sedan 4239mm
genişlik 1696mm
yükseklik 1410mm
boş ağırlık 1065 kg

başka öğrenmek istediiniz bi bilgi varsa çekinmeden sorabilirsiniz

egzoz hayırlı olsun önder.beğendim.yavaş yavaş başladın yani modifiye ye;)

yok arkadaşm ne demek burda maksat bilgi paylaşımı;)

yakıt tüketimi 90km/h sabit hızda 5.3 lt
120km/h sabit hızda 7.0 lt
şehiriçi 8.4 lt ( düz vites için olan dğerler)

uzunluk hb 4051mm sedan 4239mm
genişlik 1696mm
yükseklik 1410mm
boş ağırlık 1065 kg

başka öğrenmek istediiniz bi bilgi varsa çekinmeden sorabilirsiniz

teşekkürler ;)

@zephry verdiğin linkler için teşekkürler ama sanırım bende bi problem var açılmadı;)

ben o jantları dünyada bi tek bizim arabada var sanıyodum :D çok kötü diil ama genede delikli yapısı utanç kaynağı bakalım lastiklerle birlikkte deişcek galiba yakında ama bide şu soru var 300 ytl ye çıkma gls jantı mı yoksa 600-700 ytl verip sıfır jant mı almalı
bide bnm gösterdiim jantı takmak bi 2500 ytl tutar oda bizim bütçeyi katleder:sorry:
Bence de sıfır alman daha mantıklı hemşom:good:sonuçta eskiye güven olmaz.boya attırsan bile orijinal parlaklığı yakalman zor derim.en önemlisi eğik çıkarsa jantlar arabanın rahatlığını tümden bozarsın dikkat et. her zaman yeni yenidir:good:

merhaba arkadaşlar...

merhaba arkadaşlar. bikaç sayfa önce lpg ile ilgili yazılarınızı okudum.
bende 98 astra-f 1.4 gl sedan var.yani bizim arabaların en düz modeli:D .
şubat ayında lpg taktırdım.benim arabaya sıralı olmuyo,emülatörlü sistem denilen tek noktadan enjeksiyonlu araçlara takılan bi sistemmiş.sıralı kadar pahalı değil.romano marka ve 700ytl.işletmesi falan 1000ytl yi buluyo.
hepinize şiddetle lpg yi tavsiye ediyorum.performans düşüklüğü mevzusuna gelince, çok dik rampalarda düşüş oluyor.düz yolda ise pek hissedilmiyor.üstelik benimki sıralı sistemde değil.sıralıda herhangi bir sorun yaşanacağını zannetmiyorum.hiç zaman kaybetmeden lpg ye geçin ve arabayla mı gitsem yoksa dolmuşla mı takıntısına son verin:)
saygılar sunuyorum.
hoşçakalın...

Geri