Astra F Kullanıcıları Buraya

2 de yürüyo mu peki?

baskı balata-şanzıman vs. düşünmek lazım sadece 1 de tıkanıyosa

ama genelde bizim araçlar 1de çok seri sayılmaz.

NEYE GÖRE SAYILMAZ ABİ BEN 1,6 VECTRA C , ASTRAH TOKATLIYORUM:d

NEYE GÖRE SAYILMAZ ABİ BEN 1,6 VECTRA C , ASTRAH TOKATLIYORUM:d
1,6 vec C nin seri olması zaten beklenemez ki :D
astra G, astra H tokatlamışlığım benim de çok var ama neticede onlar da astra :rolleyes: 1. vites için dedim zaten,benim kurbanlar arasında 3.16lar da var mesela. ama bazı araçlarda hakkaten 1de direk yürüyo. megane falan mesela.

2 ve yüksek viteslerde sorun yok.
vitesle ilgili olması yüksek ihtimal, ama normal olması da bi ihtimal, bizim araçların kalkışı süper değil. bitane f kasa bulup denemen lazım bence

1,6 vec C nin seri olması zaten beklenemez ki :D
astra G, astra H tokatlamışlığım benim de çok var ama neticede onlar da astra :rolleyes: 1. vites için dedim zaten,benim kurbanlar arasında 3.16lar da var mesela. ama bazı araçlarda hakkaten 1de direk yürüyo. megane falan mesela.

vitesle ilgili olması yüksek ihtimal, ama normal olması da bi ihtimal, bizim araçların kalkışı süper değil. bitane f kasa bulup denemen lazım bence
Ben de aynı şeyi düşünüyorum emsal bir araçla denemek lazım..

1 patinajla geçiyor zaten :D:D 2 de toplar
şaka bir yana eğer hissedilir bir yavaşlık varsa kesin bir sorun vardır araçta 1. viteste baya istekli oluyor normalde

1. vites aracı hareket ettirme vitesidir. hız yapmak için değildirki!!! opellerin hepsinde 1. vites zaten kıvrak değildir. biraz aracı yürütür 2 ye alır yapıştırırsın...

Arkadaşlar, normalde tüpten dolayı arıza ışığım genelde yanıyor her yolculukta. Bu akşam ilçeden köye çıkarken her zamanki gibi yandı biraz uzun kalınca sönmeyince (yol bitti eve geldik) benzine aldım birkaç saniye sonra söndü herhangi bir sıkıntı yoktu fakat arabayı stop ederken arıza ışığı çok hafif bir şekilde ve çok kısa (bir saniye bile değil) süreliğine yanar gibi oluyor (göz eder gibi) sizce bir problem midir? Normalde ya da tüpte stop ederken oluyor muydu bilmiyorum hiç dikkatimi çekmedi ama sanırım olmuyordu ki dikkatimi çekmedi ilk defa bu gece karanlıkta farkettim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

progress.gif

Geri