Astra F Kullanıcıları Buraya

ıyy sarı far.D

Xenonsuz araba da bunalıyorum gece yolculuklarında bi kere alıştın mı xenonsuz olmaz .
Gece gündüz yakarım , gündüz hem güzel görünüyor hem farkedimeyi sağlıyor

xenonda en hoşuma giden açınca az bişey durup birden flaş patlaması gibi yanıvermesi

kullanma zevkine erişemedim hiç :) karşıdan gördüm hoşuma gitti

eve aldığım tasarruflu ampuller de ön ısıtmalı tip start aldığından xenon gibi yanıyor ilk açışta, o da çok hoşuma gidiyor..

Ne kadar ampul alırsan al patlar sonucta cukura düşsen sarsıntıdan bile patlıo gönlumuzde kötuye varmıyor ıyı ampul alıncada fiyat yukselıyor sonucta xenon 1 kez taktır problemsiz devam et en fazla balast arıza verır onuda degısırler garantiden

5 senededir orsam cool blue 4000 kelvin kullanıyorum.5 senede 1 tanesi patladı onuda bu yaz değiştirdim.arkadaşlarım orjinal farlarını angel farlarla değiştirip xenon taktırdılar ama hiç birinin far ayarı doğru dürüst ayarlanmıyor ya aşağı yada yukarı gösteriyor.400tl verip angel ve xenon takıp far ayarı doğru dürüst ayarlanmadıktan sonra ne yapayım xenonla angele

5 senededir orsam cool blue 4000 kelvin kullanıyorum.5 senede 1 tanesi patladı onuda bu yaz değiştirdim.arkadaşlarım orjinal farlarını angel farlarla değiştirip xenon taktırdılar ama hiç birinin far ayarı doğru dürüst ayarlanmıyor ya aşağı yada yukarı gösteriyor.400tl verip angel ve xenon takıp far ayarı doğru dürüst ayarlanmadıktan sonra ne yapayım xenonla angele
Cool blue da yağışlı ve karlı havalarda görüşden memnunmusun?

Geri