Astra F Kullanıcıları Buraya

5 senededir orsam cool blue 4000 kelvin kullanıyorum.5 senede 1 tanesi patladı onuda bu yaz değiştirdim.arkadaşlarım orjinal farlarını angel farlarla değiştirip xenon taktırdılar ama hiç birinin far ayarı doğru dürüst ayarlanmıyor ya aşağı yada yukarı gösteriyor.400tl verip angel ve xenon takıp far ayarı doğru dürüst ayarlanmadıktan sonra ne yapayım xenonla angele

kesinlikle doğru angel eye aşırı dandik bir far , far ayarı yapmak için farın sökülmesi şart , doğru dürüst ayarlanmıyor ve malzemesi çok adi ama görüntüsü güzel :)

Ayarı iyi yapmak lazım , orj farlarda kullanırken en alttaydı ayar tampon seviyesini geçmiyordu
ama işte herkes öyle yapmıyor taksiciler fln spot ışığı gibi yakıyorlar binaların 3.katını aydınlatıyor :)
Angel eye farda ayar kabus gibi , sağ far normal yükseklikte ama biraz sola bakıyor , sol far ise yerde 1m önünü aydınlatmıyor idare ediyorum kimseyi rahatsız etmiyor :) ama uzun yola da çıkılmaz ayar yapmaya üşeniyorum bi daha kim sökecek farları

Arkadaşım peugeot a bi beyaz ampül almış gözumuzun önunu göremedık dun yagmurda dedim yine xenon a şükür farlar olmazsa sisleri açıyorum en azından yanlar ışıl ışıl ;)

Arka cam sileceğine su atmıyor. noolmuşturki? durduk yere anlamadım :S

Son düzenleme:
Geri