Astra F Kullanıcıları Buraya

bende ön cama veriyorum ama hem ordan hemde konsolun ordaki kanatlardan geliyo bende anlamadım sadece cama vermesi gerekmezmi?
Ordanda vermesi lazım yoksa yan camlarda buhar olur sağı solu göremeyiz istemiyosan havalandırma kanallarını üzerindeki düğmeden kapatabilirsin.benim derdim kaloriferin ön cama havayı az üflemesi.polen filtresinin ordaki plastiği sökük havalandırma motorunun oralara bi bakayım.havanın az gitmesine etken birşey varmı olmazsa saniyide kalorifer motorun havayı verdiği yerlere güzelce hava tutayım

Ordanda vermesi lazım yoksa yan camlarda buhar olur sağı solu göremeyiz istemiyosan havalandırma kanallarını üzerindeki düğmeden kapatabilirsin.benim derdim kaloriferin ön cama havayı az üflemesi.polen filtresinin ordaki plastiği sökük havalandırma motorunun oralara bi bakayım.havanın az gitmesine etken birşey varmı olmazsa saniyide kalorifer motorun havayı verdiği yerlere güzelce hava tutayım

Babam her zaman der ; Eski araba alırsan öyle olur , Eski her zaman eskidir :D sanayiye gittimi çıkılmıyor yok şu yok bu derken 100tl den aşşa cıkadım hic :D

Benim kaloriferde cansız gibime geliyor 3 te bile eskisi gibi randımanı yok göstermem lazım onun bi ilacımı varmış spreyimi kaloriferin hava kanallarını açan öyle demişti elektrikçi, 21 şubatta muayene var 2 hafta kalmış günler ne de çabuk geçiyor angellarla girecez muayeneye sağ far ilk yanınca ampülden dolayı pırpır ediyor var bi dengesizlik...
Bugünde arabayı yıkatayım dedim 4-5 gün yağış olmayınca tazikli sudan plakanın boyası dökülür diye düşünmüştüm ancak olan opelim.net stickerine oldu arka camdaki stickeri çıkartacağım müsait zaman filmide sökmeyi istiyorum ancak rezistanstan korkuyorum.

Bnm de sağ angel far buğu yaptı hatta damla damla oldu içi :mad:
Farı açtırıp farın camları temizletip , angel halkaları değiştirip ( sönük yanıyor ) , ayarını yapıp sabitleyip silikonlayıp kapatmak istiyorum
Ankarada bunu yapabilecek (uygun fiyata) bilen var mı ?

merhabalar arkadaşlar bu F lere acık hava filtresi taktınızmı hiç ? Ben yazın bi filtre almıştım aksesuarcıdan Leader diye ama biraz fazla yaktırıyor diye geri çıkardım , birazda baş ağrıtıyordu :D şimdi tekrar takmak istiyorum ama fazla yaktırırmı acaba diye endişeliyim belkide psikolojik olarak bana öyle geliyordu :D Bu sefer K&N yada JSV alıcam düşünceleriniz alabilirmiyim?

merhabalar arkadaşlar bu F lere acık hava filtresi taktınızmı hiç ? Ben yazın bi filtre almıştım aksesuarcıdan Leader diye ama biraz fazla yaktırıyor diye geri çıkardım , birazda baş ağrıtıyordu :D şimdi tekrar takmak istiyorum ama fazla yaktırırmı acaba diye endişeliyim belkide psikolojik olarak bana öyle geliyordu :D Bu sefer K&N yada JSV alıcam düşünceleriniz alabilirmiyim?

bende kutu içi green hava filtresi + kat iptali + perf egzoz var
hem ses tok ama çok fazla diil hem optimum performans

Önder havalandırma kanallarını açmışındır umarım o yuvarlak plastikleri çıkartsaydın, Ankara da o işi yapanı Çağatay bilir.

Önder havalandırma kanallarını açmışındır umarım o yuvarlak plastikleri çıkartsaydın, Ankara da o işi yapanı Çağatay bilir.

onların nerde olduğunu bile bilmiyorum :) bi bakm ama buğudan çok angel halkaları canımı sıkıyor sönükler biraz farı açmadan değişmez mi onlar ? değişmiosa açmışken farı da temizletmek lazım biraz çizikler sararmalar var bi sürü iş:confused:

Kaputu aç farların arkasında yuvarlak siyah plastik var onları çıkart hava alsın bakalım halkalar farlar sökülmeden değişmez zaten tek park kullanmıyorsan varsın öyle olsun diyecem ama sen bilirsin benimde 2 sene oldu taktıralı işte farlarda soyulma başladı far yüzeyi soyuluyor.

Selamunaleykum arkadaşlar nasılsınız..Uzun zaman oldu keyifler,F saneler nasıl? :) Önder Kat iptalinde arıza lambası yandımı ve muayenede sıkıntı oluyormu merak etimde.. :) Birde kat iptalinde katın ya içini boşaltıp takıyorlarmış yada düz boru koyuyorlarmış,sen hangisini yapmıştın?

Geri