Astra F Kullanıcıları Buraya

bendede var ksat adaptör ama bi mp3 çalar teybin kalitesinin yanına yaklaşamaz sesinde tıslamalar oluo hele böyle duygusal çok gürültülü olmayan şarkılarda sesteki tıslama rahatsız edio
yani açıkçası ben hiç memnun diilim onlardan

kasetten kasete farkediyodur bende tıslama yok eğer teyp den sesi kısıp mp3playerdan sonuna kadar açarsan tıslama olmaz bitek bazen kasetten tıkırtılar geliyo oda araba giderken duyulmuyor bile

arkadaşlar bizim arabalara sony ler çok güzel gidiyor. hele gümüş renkli olanları çok güzel oluyor. ben aldım gayet memnunum hem fiyatı okadar pahalı değil. yanlış hatırlamıyorsam ekim ayında 280 ytl ye almıştım. tek dezavantajı radyo frekansı bilgi ekranında gözükmüyor. zaten mp3 ün ekranında frekansı görebilirsiniz.

bütçeyi ayarlayabilirsek bende düşünüyorum şöle bi sony almak bizim araçların hoparlörleri sağlam son sess açınca kapı gidip geliyor:D bide bi teyp taktıkmı yeter bize

Sony diyorsunuzda ben pek ses alınamadıgını duydum sony'den..Ama kullanmışlığım yok...Ben pioneer veya jvc den yanayım belki birde kenwood olabilir..Özellikle kenwood ve Jvc den her enstrümanın sesini alabiliyorsun diye biliyorumm...Tabii kaliteli bir hoparlör seçimiyle....
Aslında cok fazla müzik delisi değilim ama idareten fm transmitter aldımm işimi görüyor,ayrıca orjinalliğinide bozmamış oluyorum teybin..

benimkide çok noktalı ama ben mikserli sistem lovato ya da brc taktıracam 600 ytl ye ; önceki aracımda da bu sistem vardı ve bir kere bile tık demedi; zaten manifolt döküm olduğu için sorun çıkmaz,bide bunda gaz debimetreden geçmeyeceği için benzinde de sorun olmaz; eski aracımda benzinde tekleme oluyordu debimetrenin içinden gaz geçiyor diye;10 -15 gün sonra taktırma ihtimalim var; taktırırsam izlenimlerimi belirtirim mutlaka
Selam halil.mikserli sistemi olan bi astra kullandım 97 gl.patır putur gidiyordu inan.arkadaşın 2000 accent'i vardı o da aynı.zaten çok noktalılara normal mikserli sistem taktıkları zaman hava filtresinin kapağına da bir delik açıyorlar.gaz geri teptiği an manifolta zarar vermeden çıkış yapsın diye.gerçi mikserli sistem kullandıysan biliyorsundur.ama kimisi de montaj çok önemli diyor montajı iyi yapılırsa patlatma yapmaz deniliyor.ama ben katılmıyorum bu konuya.ha bi de sıralı sistem kadar az yakmıyor mikserli olanlar.yani parasına göre ne kadar köfte o kadar ekmek misali:Dinşallah seninkine uyum sağlar da bir astra f ci kardeşim kurtulur benzincilere çalışmaktan:good:

selam arkadaşlar ve abiler...ateşli bir lpg tartışması var ama ben başka bir konu sormak istiyorum...bu f kasaların üstündeki teyp (car300-orj).çok güzel bir teyp birde cd çalsa dahada güzel olurdu deme?????

benim aklıma bir şey geldi cd çalarlı teyp istiyorum ama o gösterge orj gösterge gideceği için istemiyordum..bu g kasalarda olan teyplerde cd çalar var.acaba o teypten bulsak (çıkma)bizim f kasalara taksak uyum sağlar mı gösterge çalışır mı???

nasıl fikir ama???
Sercan çakmaklığa takılan mp3 leri neden düşünmüyorsun?ama sanırım izmirdesin ve frekans yoğunluğu olan merkezlerde sıkıntı çıkarabiliyormuş dediklerine göre:(ama benim gibi anadolu kentlerinde yaşayan arkadaşlar için ideal bence.benim ustamın 2006 combo'sunda var.canavar gibi ses veriyor mp3 çalardan hiç farkı yok:good:

Sercan çakmaklığa takılan mp3 leri neden düşünmüyorsun?ama sanırım izmirdesin ve frekans yoğunluğu olan merkezlerde sıkıntı çıkarabiliyormuş dediklerine göre:(ama benim gibi anadolu kentlerinde yaşayan arkadaşlar için ideal bence.benim ustamın 2006 combo'sunda var.canavar gibi ses veriyor mp3 çalardan hiç farkı yok:good:

ilker abi aldım iki tane var bende biri uzaktan kumandalı ama teyp kalitesini veremiyor.haklısın belki izmirde değilde daha küçük bir şehirde yaşasaydım.daha iyi olurdu..

Sony diyorsunuzda ben pek ses alınamadıgını duydum sony'den..Ama kullanmışlığım yok...Ben pioneer veya jvc den yanayım belki birde kenwood olabilir..Özellikle kenwood ve Jvc den her enstrümanın sesini alabiliyorsun diye biliyorumm...Tabii kaliteli bir hoparlör seçimiyle....
Aslında cok fazla müzik delisi değilim ama idareten fm transmitter aldımm işimi görüyor,ayrıca orjinalliğinide bozmamış oluyorum teybin..
valla ben gayet memnunum 2 ön 2 arka pıoneer hoporlör aldım çoğu ses sistemlerine taş çıkarıyor:good:

grnt000ft0.jpg

Walla arkadaşlar cd çalarım bu eh işte şahsen beni memnun ediyo bence fazlada görüntüyü bozmuyo die düşünüyorum ilk baş orj. hopörlerle idare ettim fazla sesini açmadıkça sorun yaşamadım ama yüksek seslerde tabi yetersiz kaldığı çok belli oluyordu geçen babam uygun fiyatada oval XPLOD hopörler almış şahsen ben yeterli görüyorum bi aralar amfi falan düşünüyordum lakin bu bile baş ağrıtıyo:) bakalım

Geri