Astra F Kullanıcıları Buraya

en yakın zmaanda çekebilirsem hopörleride gösteririm ama onuda çok orj. yerleştirmişler belli bile değil eskisi gibi:)

teyb çok hoş olmuş modelinide yazarmısın ;)
bide bence bizim hoparlörler fena diil yani bass olarakk baya ii kapı gidip gelio uygun şarkılar açınca:D
zaten hoparlöre vercek paraya bizimkinin yapılacak çok eksii var mod olarak

Son düzenleme:
Burak teybini bende cok begendim....Güle güle kullan...İlkerinde dediği gibi konsola cuk diye oturmuş....Biçimide cok güzel..Daha ne olsun..Bundan fazlası haram bence.....;)

Selam halil.mikserli sistemi olan bi astra kullandım 97 gl.patır putur gidiyordu inan.arkadaşın 2000 accent'i vardı o da aynı.zaten çok noktalılara normal mikserli sistem taktıkları zaman hava filtresinin kapağına da bir delik açıyorlar.gaz geri teptiği an manifolta zarar vermeden çıkış yapsın diye.gerçi mikserli sistem kullandıysan biliyorsundur.ama kimisi de montaj çok önemli diyor montajı iyi yapılırsa patlatma yapmaz deniliyor.ama ben katılmıyorum bu konuya.ha bi de sıralı sistem kadar az yakmıyor mikserli olanlar.yani parasına göre ne kadar köfte o kadar ekmek misali:Dinşallah seninkine uyum sağlar da bir astra f ci kardeşim kurtulur benzincilere çalışmaktan:good:

bakalım; tam bir araştırma yapacam ; vectrada 1.5 sene kullandım mikserli sistemi;tık demedi; ama astrada nolur bilemem; benim gücüm yetmez sıralı sisteme; zaten arabayı kışın çok kısa mesafelerde kullandığım için benzinden lpgye geç geçer, hatta bazen hiç geçmez diye düşünüyorum; dolayısıyla sıralı sistem ancak yazın benim işime yarar; araştırıp buraya izlenimlerimi yazacam; sorun çıkmayacağını umuyorum...

Halil inşallah hayırlısı olur ve işine yarar...Yalnız kısa mesafe diyorsun,billiyorsun sıralı sistemde sıcaklıga göre lpg ye geçiyor..yani aşşagı yukarı 35 derece falan geçiyor..yine sıralı taktırıp bu sıcaklık ayarını daha düşük tutabilirsin..Bu işine yaramazmı? Ama sen sanırım maliyetini kurtarmak istiyorsunn..Ama bu deneme başka masraf acmasın sana...

İlker bu hafta içi nasipse lpg li olucam bende...Büyük ihtimallede BRC olacak..Bütün olacakları paylaşırım burda..Sende artık bir karar verirsinn.;)

Bu arada arkadaşlar 18 mayıs pazar günü opelim net in 4. yaşını kutlaması adına İzmit körfez pistinde drag yarışması olacakmış...Katılım bir hayli var....Ne dersiniz bizde orda buluşup onlara destek verelimmi?Ben kendi adıma gitmeyi düşünüyorumm...

Bu sayfadada organizasyon için bilgiler var.....

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=25641

İlker bu hafta içi nasipse lpg li olucam bende...Büyük ihtimallede BRC olacak..Bütün olacakları paylaşırım burda..Sende artık bir karar verirsinn.;)
Mutlu kardeş lpg kaçınılmaz artık.3.44 oldu altın suyu benzin:mad:ben de taktıracam ama ben atiker taktırırım sanırım.1200e 12 taksit dokunmaz diye düşünüyorum.bi de 1100 e takıyolarmış kayseride ama ne marka olduğunu bilmiyorum.işi bilenelere bi danışayım bakalım son kararımı verecem:good:

Mutlu kardeş lpg kaçınılmaz artık.3.44 oldu altın suyu benzin:mad:ben de taktıracam ama ben atiker taktırırım sanırım.1200e 12 taksit dokunmaz diye düşünüyorum.bi de 1100 e takıyolarmış kayseride ama ne marka olduğunu bilmiyorum.işi bilenelere bi danışayım bakalım son kararımı verecem:good:

Ah be İlker lLPG bile 1800 oldu bizim buralarda..:mad:

Geri