Astra F Kullanıcıları Buraya

O zaman sadece fiyat alıyordumm..Şuan taktırmaya karar verdiğim için,pazarlıgım daha farklı olur tabii...32 lik konusunu bakıp gördükten sonra düşünebilirimm..45 lik yakıt konusunda daha uzun ömürlü olur diye sectim...

öylede böylede mecbur haftada 100 ytl benzine gidiyor. lpg konusunda tereddütlerim var hatta en önemlisi güvenlik( allah korusun bi kaza anında ne olacağı belli olmaz)

Şükür ben kaza atlatmadım ancak baya büyük kaza yapmış ve sonunda yanmış BMW 520 gördüm. ( kamyonla kafa kafaya 3 ölü cıkan bi kazaydı Bursa - İzmir yolu ) 1/2 depo gazı deposunda duruyordu.. yine gazetede okumuştum Mersinde bulgar plakalı bi araçta bomba patlamıştı oda gazlıydı.. İstanbul mavi çarşı olayında havaya ucan taksinin deposu yolun üzerinde full dolu polis arkadaş ayağı üzerinde resmi gazeterde yayınlanmıştı..bilmem hatırlarmısınız ayrıca bu hain saldırılarda hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet kalanlara sabır ve güç versin..

Son düzenleme:
selam arkadaşlar ve abiler...ateşli bir lpg tartışması var ama ben başka bir konu sormak istiyorum...bu f kasaların üstündeki teyp (car300-orj).çok güzel bir teyp birde cd çalsa dahada güzel olurdu deme?????

benim aklıma bir şey geldi cd çalarlı teyp istiyorum ama o gösterge orj gösterge gideceği için istemiyordum..bu g kasalarda olan teyplerde cd çalar var.acaba o teypten bulsak (çıkma)bizim f kasalara taksak uyum sağlar mı gösterge çalışır mı???

nasıl fikir ama???

selam arkadaşlar ve abiler...ateşli bir lpg tartışması var ama ben başka bir konu sormak istiyorum...bu f kasaların üstündeki teyp (car300-orj).çok güzel bir teyp birde cd çalsa dahada güzel olurdu deme?????

benim aklıma bir şey geldi cd çalarlı teyp istiyorum ama o gösterge orj gösterge gideceği için istemiyordum..bu g kasalarda olan teyplerde cd çalar var.acaba o teypten bulsak (çıkma)bizim f kasalara taksak uyum sağlar mı gösterge çalışır mı???

nasıl fikir ama???

selam arkadaşım g kasaların teybi cd çalıyor fakat malesef mp3 çalmıyor:( o zaman ne anlamı kaldı dimi?????????
onun yerine gidip 250-300 liraya 0 bi teyb almak daha mantıklı
yada daha ucuza çıkma bi tane
o bilgi ekranı işinide hallediyorlardı bi şekilde onu merak etme:good:

selam arkadaşım g kasaların teybi cd çalıyor fakat malesef mp3 çalmıyor:( o zaman ne anlamı kaldı dimi?????????
onun yerine gidip 250-300 liraya 0 bi teyb almak daha mantıklı
yada daha ucuza çıkma bi tane
o bilgi ekranı işinide hallediyorlardı bi şekilde onu merak etme:good:

olsun track şarkı çalarız bizde..oo bilgi ekranını hallediyolar sadece saat tarih gösteriyo.

eheheh lpg ve mp3 player
yatırım planlarımdaki ilk 2 öğe :D:D
bu aralar bi ev alma niyeti olduğundan yatırımları erteledim ama lpg olmazsa olmaz oldu benim için,arbaya benzin benzine para yetişmiyor yaw :confused:

olsun track şarkı çalarız bizde..oo bilgi ekranını hallediyolar sadece saat tarih gösteriyo.
Walla abi uyumluları var lakin çok pahalı o yüzden bende göstermeyeninden aldım:o ama zaten cd çalarında bilgi ekranı olduğu için açıkcası pekte önemsemiyorum;) ayrıca her daim ortada tarihi görüyorum oda güzel oldu :) :) :)
Ama abi illaki orj. dursun istiyorsan bence dediğin gibi güzel olur sonuçta bende track dinliyorum ve inan abi onun bile hepsini trafikte dinleyemiyorum:( walla MP3 çalarda genelde track dinliyorum ancak ş.dışına çıktığım zaman güzel oluyo;) yoksa MP3 sadece belli başlı parçalarını dinleyebiliyorsun o yüzden orj. olsun istiyorsan cd çalarlısını bulursan kaçırma derim;) ama şunuda söleyim MP3 çalarların bilgi ekranına uyum sağlayanlarıda var lakin baya bi pahalı:D uyum sağlamasada aslında pekte bişey değişmiyo;) sonuçta alacağın cd çalarında bilgi ekranı olacak ;) ve tamamen araçtaki bilgi ekranı saat,tarih ve sıcaklığı göstercek;)

G kasalarınki sadece bilgi ekranın çalışması değil bide konsoldaki görünümün bozulmamasından dolayıda güzel olur aslında ama mp3 çalmaması kötü. cd çalar olayını bende düşünmüştüm ama daha kolayını buldum bitane kaset adaptör aldım bağladım ipod a bi sürü şarkı dinle dinleyebildiğin kadar :D

G kasalarınki sadece bilgi ekranın çalışması değil bide konsoldaki görünümün bozulmamasından dolayıda güzel olur aslında ama mp3 çalmaması kötü. cd çalar olayını bende düşünmüştüm ama daha kolayını buldum bitane kaset adaptör aldım bağladım ipod a bi sürü şarkı dinle dinleyebildiğin kadar :D

bendede var ksat adaptör ama bi mp3 çalar teybin kalitesinin yanına yaklaşamaz sesinde tıslamalar oluo hele böyle duygusal çok gürültülü olmayan şarkılarda sesteki tıslama rahatsız edio
yani açıkçası ben hiç memnun diilim onlardan

Geri