Astra F Kullanıcıları Buraya

Arkadaşlar selam.Müjde arabanın kütürtüsünü %70 giderdim.meğerki amortisör alt lastikleri eskimiş ondan yapıyomuş.yav 10 ytl ye yaptırdım ama bir oldu ki görseniz:)Daha yeni girdim eve.sevincimden kasislerin üzerinden geçe geçe geldim.çok hoş oluyormuş sarsılmadan geçmek oh be yav:kop:bunun şerefine bi stres atayım dedim 3 te 140 bastım:Dusta amortsörlerin patlamış aslında değişmesi gerekir.değiştirirsen on numara olur dedi.ama ben bu kadarını gördüm ya bu da yeter.elimiz bollaşsın onu da yaparız dedim.Kısacası bugün arabayı yeni almış gibi oldum diyebilirim.biraz abarttım galiba:kop:idare edin arkadaşlar.çok sıkıntıya girmiştim inanın:)bu arada 900 ytl ye lpg takılıyormuş ve çok da iyi dedi ustam.ben kefilim falan dedi.düşüneceğim onu da:good:acme markaymış italyan malı.

abi nihayet mutlu son:D artık hayatta bırakmassın f kasayı inş

Maaşallah Hüseyin abi..Neden kapattın peki dükkanı?Bu arada aramızda profesyonel birinin olması ne güzel....
Mutlu ben kamuda çalışan bir personelim. babam rahmetli olunca (2004 te) ayar kaçtı, adamla falan o tip küçük işletmeler malum dönmüyor üstüne üstelik gecen yıl da ben bi rahatsızlık geçirdim ( kalbe bi stent yedim) senin anlıyacağın biraz mecbüriyetten..ancak kısmet buymuş Allah burdan keser başka yerden verir dedik ki hala hayattayız şükür. ( derler ya Allah rızkı kesince yanına alır diye )

Arkadaşlar selam.Müjde arabanın kütürtüsünü %70 giderdim.meğerki amortisör alt lastikleri eskimiş ondan yapıyomuş.yav 10 ytl ye yaptırdım ama bir oldu ki görseniz:)Daha yeni girdim eve.sevincimden kasislerin üzerinden geçe geçe geldim.çok hoş oluyormuş sarsılmadan geçmek oh be yav:kop:bunun şerefine bi stres atayım dedim 3 te 140 bastım:Dusta amortsörlerin patlamış aslında değişmesi gerekir.değiştirirsen on numara olur dedi.ama ben bu kadarını gördüm ya bu da yeter.elimiz bollaşsın onu da yaparız dedim.Kısacası bugün arabayı yeni almış gibi oldum diyebilirim.biraz abarttım galiba:kop:idare edin arkadaşlar.çok sıkıntıya girmiştim inanın:)bu arada 900 ytl ye lpg takılıyormuş ve çok da iyi dedi ustam.ben kefilim falan dedi.düşüneceğim onu da:good:acme markaymış italyan malı.
İlker inan senden çok sevindim bu haberine ki yengem raharsız olmadan sen huzursuz olmadan zevkle kullanabilmen için

ilker abi...daha önceki yapan ses nasıldı sadece kasistemi yapıyordu.düz yolda oluyormuydu...alt lastikleri nerden değiştirdin yada arkadaşlar nerden değiştirelebilir???

Mutlu ben kamuda çalışan bir personelim. babam rahmetli olunca (2004 te) ayar kaçtı, adamla falan o tip küçük işletmeler malum dönmüyor üstüne üstelik gecen yıl da ben bi rahatsızlık geçirdim ( kalbe bi stent yedim) senin anlıyacağın biraz mecbüriyetten..ancak kısmet buymuş Allah burdan keser başka yerden verir dedik ki hala hayattayız şükür. ( derler ya Allah rızkı kesince yanına alır diye )

Hüseyin abi çok geçmiş olsun..Allah sağlıklı ve uzun ömür versin inşallah.Dediğin gibi abi küçük işletmelerin artık adı var.....Herkes geçim için elinden ne gelirse yapmaya çalışıyor..Hayat işte...

İlker sanada geçmiş olsun kurtarmışın emektarı...Yalnız fazla hırpalama hee başka iş açma başına....

Heh işte burası can alıcı nokta...O şasi no varya bende farklı....Yani bir harfii....Şöleki;aldıgımda eski ruhsat dogru yani şasi ve motor numaraları dogru,noter satış sözleşmesindeki doğru,sigortada dogru,Aracın üzerindekiyle aynılar yanii..Buraya kadar herşey normal...Üzerime almak için trafik subeye gittiğimde bir de baktım ruhsattaki şasiyle arabanın üzerindeki şasi tutmuyor...Yani 5 olan rakam S diye yazılmış....Sebebini araştırdıgımda;İzmitten aldıgım için arac buraya nakil oldu tabii..Bu hatayı yapanda ordan buraya nakil yapan memur cıktı ispatıda nakil kağıtları....Bu biraz başağrıtabilir diye düşünüyorum....
Sizce muhayene memuru bu konuda zorluk cıkarırmı?Bu arada trafikteki memurlar gönlüm olsun diye kalemle S yi 5 yapmaya çalıştılar..Yani ruhsatla oynanmış görünüyor...

Arkadaşlar yukarıda yazdıklarım hakkında fikri olan varmıı yada bilgisi olan...:confused:

Geri