Astra F Kullanıcıları Buraya

Burak masraf konusunda benden kralınız yok o açıdan rahat ol:Dmasraf yüzünden değiştirmeyi düşünsek ilk önce ben değiştirirdim.çünkü aldığımdan beri yaklaşık 2500 ytl gitti:(
gerçi o yöndende haklısın İlker abi ama banada yine 1000ytlye yakın bende harcadım lakin benimkiler keyfe kederdi biraz:o ama sıfır gibi olduydu:) bakalım yine bi komple bakıma aldıkmı eski haline döner:D herkes için teşekkürler gerçekten baya moral verdiniz:) o yüzden bu topici çok seviyorum:pon:

genç ve bekarken arabaya para harcamak daha kolay geliyodu :rolleyes:
artık araba masraf çıkardıkça içim acıyor.. evin rızkını arabaya bağlıyo gibi hissediorum kendimi :(

genç ve bekarken arabaya para harcamak daha kolay geliyodu :rolleyes:
artık araba masraf çıkardıkça içim acıyor.. evin rızkını arabaya bağlıyo gibi hissediorum kendimi :(
Bu bilgiler için çok teşekkürler Hakan abi demekki evlenmeden GSİnin tadını çıkartıp sonrada evlenmek lazım:) ve aynı babamda senin gibi düşündüğü için aracı orj. haliyle duruyo yoksa çoktan ismine yaraşır bi makine olmuştu elime performans hava filtresinden tut chipne kadar her bişey elime geçtiydi lakin babamla anlaşamadığım için takamadıydım:( yani artık babam aracı sokak malı olarak görüyo desem yalan olmaz:D :D :D doğrusuda o aslında biraz ben gözümde büyütüyorum:D :D :D sonuçta sokakta durmuyormu:kop:

arkadaşlar bugün arabanın susturucusu değişti uzun süredir patlaktı bugün 100ytl ye deiştirdik bide sinyal kırıktı onu değiştirdik bu sefer yeni takılanla öbürü arasında renk farkı oldu içime sinmedi en kısa sürede diğerinide deiştiricem.

arkadaşlar bugün arabanın susturucusu değişti uzun süredir patlaktı bugün 100ytl ye deiştirdik bide sinyal kırıktı onu değiştirdik bu sefer yeni takılanla öbürü arasında renk farkı oldu içime sinmedi en kısa sürede diğerinide deiştiricem.

susturucuyu değiştirirken keşke performans tipi alsaydınız
bide farklı sinyaller gerçekten hoş durmaz:D en yakın zamanda değişir inş

susturucuyu değiştirirken keşke performans tipi alsaydınız
bide farklı sinyaller gerçekten hoş durmaz:D en yakın zamanda değişir inş

aslında ben performans tipi düşünüyodum ama babam almış arabayı gitmiş bi geldi susturucu değişmiş.
ama uzun yolda performans tipi susturucular pek hoş olmuyor özellikle otobanda sabit hızla giderken bir süre sonra sıkmaya başlıyor ben arabada genelde sessizliği tercih ettiğim için pekde üzülmedim doğrusu.
şimdi ilk iş diğer sinyal değişicek birde pasta cila yapılması gerekiyor geçen gün resimleri koymuştum çizildi diye o çizikler hala duruyor sinirim bozuluyo gördükçe bide belki cam film i çektirme ihtimalimiz var

bide ayrıca arabayı satma ihtimalimiz var bakalım neler olucak :D

aslında ben performans tipi düşünüyodum ama babam almış arabayı gitmiş bi geldi susturucu değişmiş.
ama uzun yolda performans tipi susturucular pek hoş olmuyor özellikle otobanda sabit hızla giderken bir süre sonra sıkmaya başlıyor ben arabada genelde sessizliği tercih ettiğim için pekde üzülmedim doğrusu.
şimdi ilk iş diğer sinyal değişicek birde pasta cila yapılması gerekiyor geçen gün resimleri koymuştum çizildi diye o çizikler hala duruyor sinirim bozuluyo gördükçe bide belki cam film i çektirme ihtimalimiz var

bide ayrıca arabayı satma ihtimalimiz var bakalım neler olucak :D

walla baya bi ihtimal varmış :D hadi hayırlısı

Selamlar beyler..

Geçen hafta arabamı 120 bin bakımına götürdüm, Kızıltoprak Özel Servis'e.
Hava filtresi, yağ filtresi, benzin filtresi, polen filtresi, antifriz, Mobil Super S yağ, buji, triger kayışı, devirdaim pompası, V kayışı koruma sacı, yağ keçesi, su keçesi, yağ kapağı keçesi değişti. Ayrıca otomatik vites ile ilgili bir parça tornada yapıldı. Son olarak da BOR POWER koydurdum.
Fatura 992 YTL çıktı. Belki bir yardımı olur diye sizlerle paylaşayım dedim. Bor Power a 55 YTL verdim. Biliyorum dışarda daha ucuz ama zamanım yoktu koydurdum serviste.
Klima düğmesinin ampulü yanmıyordu. Komple düğmelerin değişmesi gerekiyormuş. 75 YTL dediler ben de yuh dedim :D

benım arabanın her yerınden ses gelıyor ama ben eylenerek kullanıyurm arabamıı 100 % sert amaotusorler yanıı :)

Selamlar beyler..

Geçen hafta arabamı 120 bin bakımına götürdüm, Kızıltoprak Özel Servis'e.
Hava filtresi, yağ filtresi, benzin filtresi, polen filtresi, antifriz, Mobil Super S yağ, buji, triger kayışı, devirdaim pompası, V kayışı koruma sacı, yağ keçesi, su keçesi, yağ kapağı keçesi değişti. Ayrıca otomatik vites ile ilgili bir parça tornada yapıldı. Son olarak da BOR POWER koydurdum.
Fatura 992 YTL çıktı. Belki bir yardımı olur diye sizlerle paylaşayım dedim. Bor Power a 55 YTL verdim. Biliyorum dışarda daha ucuz ama zamanım yoktu koydurdum serviste.
Klima düğmesinin ampulü yanmıyordu. Komple düğmelerin değişmesi gerekiyormuş. 75 YTL dediler ben de yuh dedim :D
Kardeş baya bi bakıma yaptırmışın:)güle güle bin inşallah.yalnız klima düğmesinin lambası benimkinin de yanmıyordu.ama yazın değiştirdim.sadece klima düğmesini değiştirdiler özel serviste cüzi bir miktara.seninki f kasa değil mi yoksa.eğer f kasa ise o servis seni kazıklamaya kalkmış söyleyim:(

Geri