Astra F Kullanıcıları Buraya

arkadaşlar bugün arabanın susturucusu değişti uzun süredir patlaktı bugün 100ytl ye deiştirdik bide sinyal kırıktı onu değiştirdik bu sefer yeni takılanla öbürü arasında renk farkı oldu içime sinmedi en kısa sürede diğerinide deiştiricem.
Hayırlı olsun alican.arka susturucuyu mu değiştiler.benimki de çürümüş ama biraz daha idare eder dedi usta.şimdilik masraf yapmayı da düşünmüyorum.bu arada benzin deposunda iki adet çatlak çıktı.benzin filtresi ile birlikte 50 ytl ye hallettim:good:

Hayırlı olsun alican.arka susturucuyu mu değiştiler.benimki de çürümüş ama biraz daha idare eder dedi usta.şimdilik masraf yapmayı da düşünmüyorum.bu arada benzin deposunda iki adet çatlak çıktı.benzin filtresi ile birlikte 50 ytl ye hallettim:good:
geçmiş olsun İlker abi;)

evet arka susturucu değişti orta susturucu yollarımızdaki muhteşem logar kapaklarından dolayı parçalanmıştı o önceden değişmişti arka susturucuda artık 11 senenin yorgunluğuyla üstünden bi katman açıldı sarkıyordu filan bayada ses yapıyordu.

selam arkaşlar aracında airbag olan f kasacılar dikkat...benim araçta yaklaşık bir aydır emniyet kemeri deliğine zor giriyorduu.ama zorla sokup idare ediyordum...bugün girmedi deliğine...servise götürdüm tamirini denicekler ama yenisi 300 den fazlaymış airbag ın açılması halinde sürücü sıkışmasın diye koltuk geriye gidiyormuş ben biilmiyordum ama zekice yapılmış bu sistem pahalı dikkatli olun abiler...

selam arkaşlar aracında airbag olan f kasacılar dikkat...benim araçta yaklaşık bir aydır emniyet kemeri deliğine zor giriyorduu.ama zorla sokup idare ediyordum...bugün girmedi deliğine...servise götürdüm tamirini denicekler ama yenisi 300 den fazlaymış airbag ın açılması halinde sürücü sıkışmasın diye koltuk geriye gidiyormuş ben biilmiyordum ama zekice yapılmış bu sistem pahalı dikkatli olun abiler...

nası yani tam anlayamadım aktif gergi olayımı bu yoksa farklı bi sistem mi? yada kemerin girmemesiyle bunun nası bi bağlantısı var:confused: biraz açıklarsanız sevinirim;)

Bende tam anlamadım Sercan..Bunu detaylı öğrendiysen anlatırmısın???

ben de varım arkadaşlar. bende airbag 2 tane ama ekranda yazı yok. olması mı lazım? dönüşlerde gıcırtı bende de yapıyor. birde emniyet kemerinin takıldığı uç ta gıcırtı yapıyor sarsntıda

cam filmini önerir misiniz? bir aksesuarcı bunlar kavisli olduğundan tat vermez dedi kalkar dedi.

Geri