Astra F Kullanıcıları Buraya

Saol Burak'çım...Çift şerit gidiş icin,Çift serit geliş için ayrılmış bir yol.Hem karşıdan nasıl gesin araç.Çift seritli dümdüz yol birden bitip sola dönüyor.karşı taraf tarla...Hani bir reklam vardı..Ralli yapan pilot la go pilot konuşuyolar..Yol tayin ediyo go pilot 100 mt düz 100 mt düz diyo ama karsılarında tarla var o misal oldu benimkide...Hasar sanırım 250 ytl olabilir bunu tabi servise sordum boyacıya yada kaportacıda daha ucuza cıkar...Çizikte bir bölümdde saca kadar gelmiş...Olsun ne yapalım olacagı varmış,cana gelmesinde....

Saol Burak'çım...Çift şerit gidiş icin,Çift serit geliş için ayrılmış bir yol.Hem karşıdan nasıl gesin araç.Çift seritli dümdüz yol birden bitip sola dönüyor.karşı taraf tarla...Hani bir reklam vardı..Ralli yapan pilot la go pilot konuşuyolar..Yol tayin ediyo go pilot 100 mt düz 100 mt düz diyo ama karsılarında tarla var o misal oldu benimkide...Hasar sanırım 250 ytl olabilir bunu tabi servise sordum boyacıya yada kaportacıda daha ucuza cıkar...Çizikte bir bölümdde saca kadar gelmiş...Olsun ne yapalım olacagı varmış,cana gelmesinde....
Pardon abi ben yanlış anlamışım:o bende böle genişcecik işleyen cadde anladım:o o zman bu belediyenin suçu:( çünkü hiç uayrı tabelası filan yokmuyduya:( neyse abi cana gelceğine mala gelsin;) güzelcene düzeltip temiz bi boya attılarmı sorun kalmaz:)

Saol Burak'cım...Ya karsıma araba cıkması binde br ihtimal çünkü..Çift serit gidişe ,çift şeritte dönüşe ayrılmış yoldu...Hasara gelince..Özel servise gitmiştim devirdaim içn onuda sordum...Kapılar boyanacak,göçük düzeldilecek.ve sag ön kapıdaki plastik kuşak degişecek 250 ytl olur dedii..Tabi kapaortacıda yada boyacıda daha ucuza halledilebilir....Çizik sağ ön kapıda bir bölümda saca kadar girmiş..

Auto king varmı bilmiyorum ama bakarımm..Kasko yok suan..zaten 11 yıllık araba kimbilir kaca kasyo yaparlar...

Hayırlısı olsun Hakan abi eğerki garanti verdiyse ufak bi sorundur kesin;) bide Hakan abi motor silk,motor koruyucu yağlar gerçekten motora faydası oluyormuki gerçi sitedede okuduydum ama servisteki ustalar nedense hiç tavsiye etmiyorlar zaten koruyucu yağlar koyduğumuz yağlarda mevcuttur ayrıyaten koymayınız dedi koyarsanızda yağın özelliğini bozar tam tersine motora zarar verirsiniz dediydi:( ama zamnında biz şahine koyuyuorduk ve gayette başarılı sonuç alıyorduk;) ama anlamadım :( peki Hakan abi motor silk bor katkılı bildiğim kadarıyla bu koruyuculardan bambaşka ürün acaba bunun motora zararı varmı yokmu işte kimisi olur dio kimisi olmaz dio:D :D :D

ben de bunlar farklı diye bi denemek istiyorum, bakalım sonuç nolcak,

Hakan geçmiş olsun...İnşallah arabanın bişeyi yoktur..
Arkadaşlar pazar gecesi ufak bir kaza yaptım....Hata karayollarında ve birazda bende..Benim sucum yolun acemisi olmam...Şöleki depremden sonra yapılan camili kalıcı konutları var burda...Yollaırda geniş geniş..Ana arter sadece gidiş için çift serit yapılmış..Bende bu yolda 60-70 km hızla seyrediyorken birde baktım yol bitmiş..Yolun sonunu öle bir yapmışki karayolları o geniş yolun sonu L şekline sola dönüyor..Bir çok kaza olmuş burda..İşaret levhasına küçük,farkedilmiyor...Ben hızımla bu virajı alamıcamı düşünerek frenle karısık (Allah'tan karşıda önü acık olan) tarlaya dogru sürdüm..Tabi burda kaza nerde diceksiniz..Ben virajı almayıp karsıdaki tarlayı tercih ederken yolunda giden ve beni görmeyen sağımdaki motor sola dönmek için hamle yapınca o an yanından gecen beni farkedemeyerek sag ön kapıdan vurdu...yüksek hızda değildik ve onlara bişey olmadı...Benim hasar ise sağ ön kapıda göçük,plastik kuşakta yamuk (değişecek),sağ ön kapıdan başlayan ve sağ arka kapıya uzanan kalın bir cizik...Trafiği cagırmadık..Hatalı oldugumu düşünerek birşey demedimm,ayrıca muhayenem bitikti...Helalleşip ayrıldık....
geçmiş olsun mutlu, fazla bişey çıkmaz inşallah
benim de kaput ve çamurluk boyatmam lazım olacak herhalde, ama diorum ki kaputu boyatmasam da film mi yapsam üstüne? satçağımız zaman söker gösteriris alıcıya hem de değişik bişi yapmış oluruz diorum

Geri