Astra F Kullanıcıları Buraya

Herkese merhaba daha önce bu topiğe mesaj yazdım mı hatırlamıyorum ama yine de merhaba. 97 model 1.6 16V GLS sedanım var. Geçen yaz almıştım.Şimdiye kadar çok fazla bir problem çıkarmadı Allah'a çok şükür.
Size bir sorum olacak;Astra'nın kullanma kılavuzunda 3 yolcuya kadar ön lastik hava basıncı 210 PSI arka ise 180 PSI olmalı diyor.Bu bar olarak kaç bar oluyor.Birde siz hangi bar da kullanıyorsunuz? Bu konuda sağdan soldan çok şey duydum ama bizim Astra F cilere sorayım dedim.En iyisini onlar bilir dedim.

arkadaşlar benim araç çift airbagli ama airbag ışığı yok. acaba boş mu? nasıl anlaşılır ki? ayrıca kontağı ilk çevirmede kırmızı emniyet kemer ışığı yanıyor, sönünce çalıştırıyorum. hemen alıyor. geçende bir şey dikkatimi çekti. ön koltukların yanında kapı taraflarında kapalı döşeme içinde tüpe benzer şeyler var, hatta üstlerinde plastik tırnaklar var. bu nedir? bilgisiolan var mı? Bana özelden ulaşırsanız sevinirim. bazen bu rayı bulamıyorum.

ben tekrardan film çektirecem herhalde...
Burak film için polislere dikkat et.aslında ben de çektirmek istiyorum ama polislerle uğraşmak istemiyorum.en açık olanından çektirirsen sanırım sorun olmaz.bi de filmli olarak muayene etmiyorlar.benim muayene ağustosta olduğu için beklemedeyim şu an:)

Herkese merhaba daha önce bu topiğe mesaj yazdım mı hatırlamıyorum ama yine de merhaba. 97 model 1.6 16V GLS sedanım var. Geçen yaz almıştım.Şimdiye kadar çok fazla bir problem çıkarmadı Allah'a çok şükür.
Size bir sorum olacak;Astra'nın kullanma kılavuzunda 3 yolcuya kadar ön lastik hava basıncı 210 PSI arka ise 180 PSI olmalı diyor.Bu bar olarak kaç bar oluyor.Birde siz hangi bar da kullanıyorsunuz? Bu konuda sağdan soldan çok şey duydum ama bizim Astra F cilere sorayım dedim.En iyisini onlar bilir dedim.
Sinoplu kardeşim selam.ben de doğma büyüme samsun bafralıyım.yazları hep gelirim sinopa.güzeldir sizin oralar:)bu dediğin lastik havası konusu benim de kafamı kurcalıyor:(210 psı dediği 21 hava olamaz herhalde dimi:Dbilgisi olan arkadaşlar yardım edecektir sanırım:good:ben önlere 29 arkalara 28 basıyorum.daha fazla basarsam sert oluyor çünkü;)zaten arabaya iki kişi biniyoruz sürekli

Bu arada imza signatürü bölümüne adını ve soyadını yazmanı öneririm.yoksa üyeliğini silebilirler aklında olsun;)

beyler an itibarı ile krom jantlarımız ve michelin lastiklerimiz takılmış durumda en yakın zamanda fotoları ekleyeceğim;)

210 PSI 21 değilde 30 falan herhalde yani önler 30 ,arkalar 28 oluyor galiba ama yinede bir bilene sorayım dedim.

Geri