Astra F Kullanıcıları Buraya

Efe araban güzelmiş...Jantlar 17 lik olsaymış ve siyah olmasaymış daha iyi olurmuş gibi geliyor... Yapacaklarınla hayal ettimde tam süper olucak galiba...Yalnız şu app plakaya verilen para bana israf gibi geliyo,yani gereksiz gibi geliyo 60-70ytl en az 300 km uzun yol 150 km sehir içi demek..Yazık..Tabii tercih meselesi....

Mesela alttaki cihaz süper bana göre ve jantlarına bittim....

n6406834963840066545rb0.jpg

Kırmızı arabada bir fikir olabilir ...Bununda jantları fena degil...
0astrakirmizimodifiye2ee4.jpg

öneriler için teşekkür ederim.bu kırmızı araç şişli veya kurtuluşta oturan bi arkadaşımızın.draglara giriyo bu astra gsi ile.kaputu siyah ama karbonfibermi bilemiyorum ama motoru ciddi sağlam.

Dünya kadar param olsun yinede bunu isterim...Hocam sunun duruşuna asaletine bak yaa..Böle bir makina yok...Allah hepimize böle cihazlar nasip eder inşallahhh....

mutlu abi araç süper ama jantlar hoş diil buna bi 19-20 inç krom lexanileri takacasın o zaman süper olur işte:D

Beyler bu arabada hayırsız çıktı . ( düşenin dostu olmazmış ya ) benim yolsuz zamanımı bekliyormuş. hain....oysa tüm ihtiyaçları günü güne de karşılanırken

Akşam oğluşu almak için anneme gidiyordum.. tatlı bi rampa cart diye stop etti ... çalıştırdım arıza lambası yandı tekleme aksırma tıksırma .. benzin gaz .. biraz dip gaz normale döndü ancak 2 kez daha arıza lambasını yaktı kazasız eve gelebildik .. yarın makinaya bağlatacam.. ancak yasin okuyup yatacam bari Allah duysun yakarışımı..yarın sonucu paylaşırım..

Beyler bu arabada hayırsız çıktı . ( düşenin dostu olmazmış ya ) benim yolsuz zamanımı bekliyormuş. hain....oysa tüm ihtiyaçları günü güne de karşılanırken

Akşam oğluşu almak için anneme gidiyordum.. tatlı bi rampa cart diye stop etti ... çalıştırdım arıza lambası yandı tekleme aksırma tıksırma .. benzin gaz .. biraz dip gaz normale döndü ancak 2 kez daha arıza lambasını yaktı kazasız eve gelebildik .. yarın makinaya bağlatacam.. ancak yasin okuyup yatacam bari Allah duysun yakarışımı..yarın sonucu paylaşırım..

geçmiş olsun abi umarım önemli bi sorun değildir ve fazla maliyet çıkarmaz sana

Çok büyük geçmiş olsun Hüseyin abi:( işte bu durumlar insana arabayı sattırır walla:( neyse ne sıkıntısı varsa cihazda ortaya çıkar büyük arıza çıkmaz inş.;)

arkadaşlar vitesten gelen cızırtı için servise gittim bugün şanzıman bilyesi değişecekmiş 170 ytl istiyorlar. parça ucuzmuş ama işçilik 150 tutuyormuş. tüm şanzıman inmesi gerekiyormuş. bişey olmaz dediler en fazla ses yaparmış

inşallah problem yoktur. insan belli bir süre sonra arabadan soğuyor:mad:

arkadaşlar vitesten gelen cızırtı için servise gittim bugün şanzıman bilyesi değişecekmiş 170 ytl istiyorlar. parça ucuzmuş ama işçilik 150 tutuyormuş. tüm şanzıman inmesi gerekiyormuş. bişey olmaz dediler en fazla ses yaparmış

nası ya 20 ytl lik parçanın değişimi için 150 ytl işçilik ha:eek:
boşver abi motora zararı yoksa hiç bulaşma ona ilerde bigün şanzumanda bi sorun olursa o ara yaptırırsın:D

nası ya 20 ytl lik parçanın değişimi için 150 ytl işçilik ha:eek:
boşver abi motora zararı yoksa hiç bulaşma ona ilerde bigün şanzumanda bi sorun olursa o ara yaptırırsın:D
yani... bende öle düşünüyorum bide ankarada göstereceğim büyük bir ihtimalle daha ucuza maledebilirim artı bizim burdaki servis biraz sabıkalı :(

Geri