Astra F Kullanıcıları Buraya

İlker hakkattten iyi yakmış,ama bana biraz az yakmış gibi geldii..1.3 Fabia ile 320 km yolu 50 ytlye gittik 90 km hızı aşmadan bir kısım yerlerde klimada açtık..

Hüseyin abi saol Allah hepimizi kazadan beladan korusun..

Arkadaşlar marşa bastıktan sonra tam motor alırken vuruntu sesi geliyor...Ne alaka diceksiniz ama devirdaimi değiştirdikten sonra duymaya başladımm...sesi takibe aldım sizce neyden olabilir????Bunların dışında motor biraz dizel motor gibi ses yapmaya başladı.....

Son düzenleme:
Arkadaşlar marşa bastıktan sonra tam motor alırken vuruntu sesi geliyor...Ne alaka diceksiniz ama devirdaimi değiştirdikten sonra duymaya başladımm...sesi takibe aldım sizce neyden olabilir????Bunların dışında motor biraz dizel motor gibi ses yapmaya başladı.....
Mutlu devirdaimi takarken motorun sentesini kaçırmış olmasınlar.sente ateşleme zamanıdır.yanlış ayarlanırsa motor çekmez ve tekler.düzgün çalışmaz.benim devirdaimi takarken özellikle sentesine dikkat ederek takmıştı usta

Bende öle tahmin etmiştim..Ama devirdaimi takarken kayışı ve rulmanları elliyolarmı onu bilmediğim için tereddüt ettim.Yarın bakıcam sorucam bakalım ne dicekler....

arkadaşlar camlara film mi yoka döşemeye uygun perde mi önerirsiniz. Yaptıran var mı aranızda, hangisi güzel olur. Birde kılıf almayı düşünüyorum. Hangi rengi önerirsiniz. torpido açk kahverengi,acaba o renk nasıl gider. Hazır kılıf mı önerirsiniz, yoksa kaliteli bir kumaş alıp diktirteyim mi? Eğer diktirtmeyi önerirseniz, İzmir de kimi önerirsiniz?
film, perde olunca arabanın amacı başkaymış imajı veriyor :D:D ve çirkin görünüyor
hazır kılıflar pek bişeye benzemiyor bence diktir, ama nerde yaptırılır hiç bilmiyorum...

arkadaşlar aranızda branda kullanan var mı??aynanaları ne yapıyosunuz kapanmıyor ya..

kırıldıkça yapıştırıyorum aynaları ben :D:D

Saol Hakan inşallah dediğin gibi nazarlıktır...Bu arada motorda bişey çıkmaması sevindirici...Aslında bende paronoya olmaya başladıı....Herzaman kulagım motorda...Sürekli dinliyorum..inanın müzik dinlemiyorum dogru dürüst....son paranoyamda umarım paranoyadır marşa bastıktan sonra tam motor alırken vuruntu sesi geliyor...Ne alaka diceksiniz ama devirdaimi değiştirdikten sonra duymaya başladımm...sesi takibe aldım sizce neyden olabilir????

valla Mutlu dinlemeye başladıysan o alışkanlıktan kurtuluş yok, ışıklarda camdan kafasını uzatıp motor dinlemeye çalışan biri olarak söylüyorum.. bir de bomba tarafı otoparkta arabayı koyduğum yerde benden önce bi hyundai yağ boşaltmış,bırakırken görmedim, markete diye çıktım evden bi baktım arabanın altı yağ gölü :kop: :kop: ulan dedim gitti araba, çubuğu çektim yağ full sonra kapıcı söyledi abi başkasının diye :kop: :kop:

o tarif ettiğin vuruntuyu tam anlayamadım ama kayışı vs. bi kontrol ettir montaj hatası olabiliyor triger sök-tak tan sonra

ya şu aynalar cidden çok berbat şeytan diyo git şahin aynası al tak :D hemde ışıklı olanlarından sinyalleride bağlarız ohh mis gibi :D tam apaçi :D :D

:D :D hep özeniyorum apaçilere :D :D
bin şahine aç camları,koy ismail yk yı, kenardan 10km/s hızla bakına bakına gez :D :D :D

Mutlu devirdaimi takarken motorun sentesini kaçırmış olmasınlar.sente ateşleme zamanıdır.yanlış ayarlanırsa motor çekmez ve tekler.düzgün çalışmaz.benim devirdaimi takarken özellikle sentesine dikkat ederek takmıştı usta

son sayfayı okumadan yorum yazmıştım aynı şeyi demişiz İlker

Bende öle tahmin etmiştim..Ama devirdaimi takarken kayışı ve rulmanları elliyolarmı onu bilmediğim için tereddüt ettim.Yarın bakıcam sorucam bakalım ne dicekler....

triger söküldüyse atık takılma ihtimali yüksek,
devirdaimi sökmek için triger de sökülür diye biliyorum ben...

bencede gerçi gövde rengine boyanırsa belki çok sırıtmaz ama öle siyah siyah aman ha:D

bide beyler bi sorum var bu kapılardaki plastik koruma çıtalarını çıkartmayı düşünüyorum boyaya bi zarar verirmi onları çıkartmak :confused:
akşam bi photoshopladım resmi o çıtalar olmadığında çok daha hoş duruyo
onlarsız epey güzel oluyo hakkaten Önder, benim de merak ettiğim bişey, ama altını boyamak gerekebilir diye düşünüyorum,bide benim standart anteni ordan söküp üstünü boyama niyetim var,gsi lardaki gibi düz olsun orası istiyorum

arkadaşlar herkese selam.bugün sonunda arabamın resimlerini ekleyebildim, evin önünde cep tel.ile çekilen resimler. bakmak isteyen olursa üye otomobillerinde NGG 75 adı altında var. herkese mutlu günler dilerim, yorumlarınızı bekliyorum
efe araç süper olmuş,o yazdığın listenin yanına sana maliyetlerini de ekler misin? ;)

güzel fiyatlarmış efe,çok teşekkürler bilgi için
ön plakayı nasıl yapıştırdınız? orası biraz dar geliyo ben bi kere denedim olmadı da :D

ön rahat oldu abi.fakat biz ilk başta yamuk yapıştırıyoduk allahtan alt komşumuz bi teyze izliyomuş bizi,yamuk oluyo efe dedi,bizde hafif bi sola çekme ile yamuk plakadan kurtulduk:D:D:D:D

inşallah sen plaka çıtalarını söküp yapıştırmayı denedin,yoksa dar gelir hakkaten abi ama çıtaları söktükten sonra yer var abi.

Geri