Astra F Kullanıcıları Buraya

evet abi,plakanın etrafında olan siyah plastik çerçeve varya o.hani .....otomotiv veya ........servis falan yazar.

evet abi,plakanın etrafında olan siyah plastik çerçeve varya o.hani .....otomotiv veya ........servis falan yazar.
:D yok efe onu söktüm attım zaten
ama plaka biraz eğri büğrü tutmama ihtimali var ben de deliklerinden civata ile tutturdum
harfleri de kalınlaştırmıştım ama silindi, bi ara tekrar bi operasyon istiyolar :D

abi plakan eğrildiyse penseyle tut bi taraftan, eğrilmiş tarafada zıt yönde bastır ,düzelir.ama bence git APP yaptır,istanbulda 60-70 arası değişiyo.ben silikonladıgım için şansımı kaybettim gibi yaptıramıorum:D:D:D

Efe araban güzelmiş...Jantlar 17 lik olsaymış ve siyah olmasaymış daha iyi olurmuş gibi geliyor... Yapacaklarınla hayal ettimde tam süper olucak galiba...Yalnız şu app plakaya verilen para bana israf gibi geliyo,yani gereksiz gibi geliyo 60-70ytl en az 300 km uzun yol 150 km sehir içi demek..Yazık..Tabii tercih meselesi....

Mesela alttaki cihaz süper bana göre ve jantlarına bittim....

n6406834963840066545rb0.jpg

Kırmızı arabada bir fikir olabilir ...Bununda jantları fena degil...
0astrakirmizimodifiye2ee4.jpg

Son düzenleme:
mutlu ilk araç hakkaten 10 numaraymış,
kırmızıyı görünce bizim orda bitane 1.4 var ön camda CRAYZ yazıyor, yazım hatası yapmadım aynen böyle :D:D apaçinin önde gideni arkadaş :D
o aklıma geldi,
tabi bu araç güzel, renkten çağrışım yaptı bana :D:D

:) Apaçi hee....Üstteki araba hakkatten süper sanırım sizin arabalar kolaylıkla cok masraf etmeden bu hale gelebilir...Ek tamponlar,4 jant, film ve yay o kadar...

:) Bu arada hayallerimin karizmatik arabasını paylaşmak istedim sizinle....İmzaya dikkat...:cool:

Dünya kadar param olsun yinede bunu isterim...Hocam sunun duruşuna asaletine bak yaa..Böle bir makina yok...Allah hepimize böle cihazlar nasip eder inşallahhh....

Geri