Astra F Kullanıcıları Buraya

Önder modifiyelerin süper oluyor hemşerim.resim ekleyim de benimkine de bişeler yap bari:D

Siz neler yapıyosunuz öle yav....Hakan Araban müthiş olmuş...Photoshoplada olsa Jantların değişmesine en çok ben sevindimm.:alkis: :D .Önder ellerine sağlık...İlkerden sonra bende varım sırada hatta resimleri yoluyayım sen bir ara halledersinn...:D :D

Son düzenleme:
Önder İlkerin sırasını kaptım ama,bende modifiye istiyorum....:rock Tabi zamanın varsa ve zahmet olmazsa....

img1196iw2.jpg

img1219km5.jpg

16032008670je2.jpg

img1198yu1.jpg

img1197ky0.jpg

img1276kb9.jpg

Son düzenleme:
Önder eğerki sana zahmet olmazsa kasırgayada bi el atsan :o

kasrgage9.jpg

onekasrgarf6.jpg

Önder kusura kalma arkadan bi tek bu fotosunu bulabildim:( nedense aracı hiç arkadan çekmemişim:kop: walla önder spoilerı süs olarak düşünme aslında spoilerları yarışlarda aracın arkasını basmak için takıyolar:) işe yarayomu dersen bi başka sedan F kasayla girip denemek lazım ama sadece süs olarak zannetme:( şikayetim bi tek şikayetim var oda sert kapadınmı kaportaya çarpıyo:( ama ben sedan F kasalarda hoşuma gidiyo ama yine senin zevkin hoşuna gidiyorsa taktır derim;)

grnt022mm3.jpg

Önder şu fotoşu bi çözemedim:o nedense benim yaptıklarım hiç böle olmuyo:kop: müsait olduğun zman siyah jant takabilirmisin tabiki yan çıtalar iptal edip angel,ön logo iptali:o işte ustalığını konuştur:) :D :D :D

beyler bende photoshopu çok iyi beceremiyorum yapabildiğim bikaç bişe var oda resmin açısına göre değişiyo
ama elimden geldiğince yardım ederim
mutlu abi daha büyük bi resim koysan daha güzel olur
ilker abi sende koy bi resim bakalım neler yapabiliriz
burak senin kasırgaya çok uçuk bi photoshop yapılmıştı ben daha sade bikaç bişe yapim ;)

bu arada alicanda bu işi biliyo
alican kardeş sende yap bişiler sen pek bi kaliteli yapmıştın:)

alican ve önder :D bu işi ticarete dökün bence siz sanal modifiye ;)
alican opelim logosu arabanın parçasıymış gibi duruyo hakkaten :D

beyler bende photoshopu çok iyi beceremiyorum yapabildiğim bikaç bişe var oda resmin açısına göre değişiyo
ama elimden geldiğince yardım ederim
mutlu abi daha büyük bi resim koysan daha güzel olur
ilker abi sende koy bi resim bakalım neler yapabiliriz
burak senin kasırgaya çok uçuk bi photoshop yapılmıştı ben daha sade bikaç bişe yapim ;)

bu arada alicanda bu işi biliyo
alican kardeş sende yap bişiler sen pek bi kaliteli yapmıştın:)
Uçuk olduğu için Önder o yüzden istedim zaten :o hakan abinin pantere yaptığın gibi bikaç bişeyler yapmaya çalış sonuçta sadelikten yana birisiyim;) illaki siyah tampon:o eğer olmassa mecbur boyatacaz:(

burak işte senin yeni kasırga
burak1copyln9.jpg

bu arada bundan sora resim başı 50ytl :D :D :D alican zengin olduk

mutlu abi daha büyük boy ve çok parlak olmayan bi resim koyarsan daha güzel olur
ilker abi sende koy bi resim hemşerime özel işlemler yapacam:D

Geri