Astra F Kullanıcıları Buraya

hadi hayırlısı...2. 4 kapılı modifiyeli f i de katın yanıma..tek bırakmayın beni:D

Arkadaşlar lamba söndü daha da yanmadı sorunda olmadı ( Dualarım işe yaradı sanırım ) sanayi de de bişi bulmadılar ama EGR olabilir dediler . Yaaa beyler modifiye aşkına öyle böyle şölye oynamayın şu arabalarada azdırmayın beni eski bi kurt sakin sakin uyur cacuklarını büyütür şuracıkta.....

abi bir iki defa bende de olmuştu halen bişey yok demekki sorun yok :D:D

ben de eski kurt olma yolunda olduğumdan mod konusunda seninle aynı fikirdeyim
ev geçindirmek vs. zor işler
dünyaya erken gelmişim de diyemiyorum ama arabayı geç almışım :D:D
bekar olsam şimdi gsi görünümlü 1.6gl ile dolaşıyodum kesin

beni de özendiriyolar çok fena
ama jant-lastik 1500
angel - 500
yay - 500 derken dünya bütçe, bana gelmez
Mutlu beğenmiyo benim jantları ama :D mecburen stock binicez araca
başımıza bi çatı oluşturmaya çalışıyoz bu aralar ;)

abi bir iki defa bende de olmuştu halen bişey yok demekki sorun yok :D:D

ben de eski kurt olma yolunda olduğumdan mod konusunda seninle aynı fikirdeyim
ev geçindirmek vs. zor işler
dünyaya erken gelmişim de diyemiyorum ama arabayı geç almışım :D:D
bekar olsam şimdi gsi görünümlü 1.6gl ile dolaşıyodum kesin

beni de özendiriyolar çok fena
ama jant-lastik 1500
angel - 500
yay - 500 derken dünya bütçe, bana gelmez
Mutlu beğenmiyo benim jantları ama :D mecburen stock binicez araca
başımıza bi çatı oluşturmaya çalışıyoz bu aralar ;)

Kardeşim beğenmiyo demeyelimde,başka bir çeşite benzetiyo diyelim..:D Zaten baka baka alıştı gözlerim artık o dediğim jant gibi gelmiyo gözüme..:p Bak ismini bile anmıyorum....
Şaka bir yana gerçekten modifiye bir hevesle şahlandırıyo adamı ama dediğiniz gibi maddi imkanlar anca bize photoshopu kullanmayı öğretecek bu gidişle....

Alican eskileri paylaşman iyi olur tabii...Ayrıca bizimkilere sende el atsan iyi olabilir mesela..

Kardeşim beğenmiyo demeyelimde,başka bir çeşite benzetiyo diyelim..:D Zaten baka baka alıştı gözlerim artık o dediğim jant gibi gelmiyo gözüme..:p Bak ismini bile anmıyorum....
Şaka bir yana gerçekten modifiye bir hevesle şahlandırıyo adamı ama dediğiniz gibi maddi imkanlar anca bize photoshopu kullanmayı öğretecek bu gidişle....
:D:D:D
hakkaten insan özeniyo yaw...
hele piyasada zevksiz zevksiz modlanmış araçları görünce iyice bi hırslanıyo insan
en iyisi Efe'nin dediği boyadan alıp yavaş yavaş, haftada 1 kat olmak suretiyle boyamak :D bayaa oyalanırız :D:D

boyamak demişken çizik çüzükler için, kendi kendimize düzeltebileceğimiz cinsten boya bulabilir miyiz acaba? elle ufak ufak tatbik etsek??

Efe imkan olsa yapmak istemezmiyiz..Bakalım ekstra paramız olur bir tarafını yaparız,başka zaman başka tarafını yaparızz...Ama bunun belli bir zaman dilimi yok...

Geri