Astra F Kullanıcıları Buraya

Önder :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Bilmem anlatabildimmi:cry: ya çok süper olmuşya :cool: kendimi kaybettimya:cry: acaba bu yapılan işlemler kaça mal olurki asıl aracı gösteren ayrıca jantlar markası ne ki önder;) ayrıca çooooooooooooook teşekkür ederim :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

burak jantlar bbs olması lazım işlemlerde angel 350+ xenon 150 + logosuz pnjur 100 + jantlar değişir + çıta sökme beleş

bu arada bu resimlere çok aldanma senin araca bu kadar büyük jant takarsak kasırga olur sana esinti :D
bizimkilere 15 ten fazlası zarar

ne yani yaaaa,tekmi kalıcaam:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Walla malesef Efe abi benim durumu zaten herkes biliyo sonuçta öğrencilik döneminde imkansız bişey:( ama hayırlısıyla şu okulu bitirdiğim zman o zman bi işe girdiğimde o zman evleneseye kadar bi GSi hayata geri döndürücem;) ondan sonra uzun bi süre ona binerim büyük ihtimal ama şimdilik imkansız çok uc nokta:(

burak jantlar bbs olması lazım işlemlerde angel 350+ xenon 150 + logosuz pnjur 100 + jantlar değişir + çıta sökme beleş

bu arada bu resimlere çok aldanma senin araca bu kadar büyük jant takarsak kasırga olur sana esinti :D
bizimkilere 15 ten fazlası zarar
KASIRGA OLUR ESİNTİ:kop::kop::kop::kop::kop::kop:
İla önder öldürdün beni ama çok iyi bi noktaya deyindin tabiki sonuçta bizimkiler bildiğimiz aile aracı bi GSi olsa sorun diilde zaten 100hplik bi araç;) ama 15de çok az olur en azından 16" düşünürüm sonuçta fazla bi fark etmez hafif jant olduktan sonra sorun yok işte o yüzden piyasadaki en hafif 16" hangisiyse onu takıcaz malesef :( jantlarla beraber 1600YTL yapılan masraf diyelim hadi 2bin ytl olsun :) hesabı yaptım heralde bi on sene sonra bu işlemleri yaparım:kop: :kop: :kop:

Önder :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Bilmem anlatabildimmi:cry: ya çok süper olmuşya :cool: kendimi kaybettimya:cry: acaba bu yapılan işlemler kaça mal olurki asıl aracı gösteren ayrıca jantlar markası ne ki önder;) ayrıca çooooooooooooook teşekkür ederim :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
burak
1500-1600 jant-lastik
500 yay
500 angel
100 pancur
xenon da dersen 400
kaç etti, 3000 :eek:
sana tavsiyem;
memlekette iş bul, çalışırken ailenin yanında kal :D
ev masrafı olmadan giriş arabaya veya gsi a ;)

burak 16 çok yormaz bizimkileri ama
şimdi kat iptali + son susturucu yapıp bi +5 hp aldık onuda janta vermeyelim dimi:D
krom alırsan 15 bile fena oluyor ama normal alacaksan yada siyah 15 te çok göşterişli durmaz
o yüzden krom krom krom:D
herkes kafayı çevirip bakıyo bide angel v.s olsun süper olacak

burak
1500-1600 jant-lastik
500 yay
500 angel
100 pancur
xenon da dersen 400
sana tavsiyem;

abi xenon 150 ye var angel max 350 dir yayı bilmiyom jant fiyatı janta göre değişiyo

burak
1500-1600 jant-lastik
500 yay
500 angel
100 pancur
xenon da dersen 400
sana tavsiyem;
1500 jant+lastik
350 angel
100 panjur
işlemler bunlar hakan abi:) yay bana gelmez abi :(
Xenonda 400 çok oda bunların borcu bittiği zaman olur:)
Bide abi zaten bende öle düşünüyorum yoksa kira evin ihtiyacı falan zaten aldığım maaş elime kalmaz ancak memlekette olursam alırım yoksa oda yok:(

arkadaşlar merhabalar

ben 2 ay önce F astra 1.6-16 GLS aldım full olanlardan.

arabadan çok memnunum,ama biraz çok yakıyor sanki

depoyu fulledim 380 km oldu şehir içi benzin ışığı yandı....normalmi acaba
ve benzin ışığı yandıktan sonra kaç km daha gider acaba??

yardımlarınızdan dolayı şimdiden çok tşk

bismarck

hakan abi senin aracı hafiften modladım :D buyur
aaa1copyzm1.jpg

yay +angel+cam filmi+jant+ logosuz panjur+ yan çıta iptali

süper olmus bence harika cidden n..vallaa eline saglıkk..araba resmen yanıooo...jantlara hasta oldum :):):)

Geri