Astra F Kullanıcıları Buraya

mutlu abi buda bunlarda senin aracınkiler
mutlucopykq6.jpg

bu arada mutlu abi koyduğun resimlerin kaliteli olanları çok parlak
bunlarda kalitesiz
abi mümkünse aracı bi güzel yıkayıp gölgede fotoğraflarıını çekersen çok daha güzel çalışmalar yapabilirim bu fotolarla bu kadar olur

Eline sağlık kardeşim...Jantlar güzel,yan çıtalarıda sökseymişin belki daha farklı olurdu...Ama dediğin gibi düzgün bir fotograf yok elimde olunca hemen koyarım,bir calışma daha yaparız sonra...

Mutluu oku bak ne yazmış arkadaş :D:D:D

:D Boşuna heveslenme Hakan...Çünkü arkadaş senin jantlara değil,Önder'in yaptıgı moddaki jantlara hasta oldu...Yemezler yanii:hıh:

Dualarınız için ÇOOOK TEŞEKKÜRLER hepsi işe yaradı. O honda Kardeşimin bi arkadaşının ama şimdi evleniyor o da bırakmak zorunda kalacak. benim Flash ın resimlerini bulamadım.ama bendeki flaşın dıştan herşeyi orjinal görünümlüydü ama çiğeri sağlamdı Çeşme otobanında BMW lere kapı tekmelettiriyorduk bi zamanlar...ve pilot radar uygulamasında 245 km/h ile radara girmiştik 1990 da adamlar ceza kesmemişlerdi .. nedenmi o araba bu sürati yapamaz ayar sorunu var radarda demişlerdi. alet yola 185 HP verirdi ( normal 1,7 Flash yola 58 -65 HP arası verir ) bakın yola derim motor güçü değil... tabiki titanyum zırh kaplı ( ing gönderilip yaptırıldı ) piston- üst kapak - kısa sibob- büyük emme manifolt tek tek eksoz çift weber abarth karbüratör..ve o makina uzun yıllarBursa da yarıştı amma şimdi arkamdan birisi geldimi hemen sağa yanaşıyorum uğurlar olsun diyom...
:eek: Abi o nasıl bir makinaymış öle yaa...abi merak ettiğim O flashın kasası nasıl kaldırdı o performansı merak ediyorumm??

arkadaşlar merhabalar

ben 2 ay önce F astra 1.6-16 GLS aldım full olanlardan.

arabadan çok memnunum,ama biraz çok yakıyor sanki

depoyu fulledim 380 km oldu şehir içi benzin ışığı yandı....normalmi acaba
ve benzin ışığı yandıktan sonra kaç km daha gider acaba??

yardımlarınızdan dolayı şimdiden çok tşk

bismarck

Levent kardeşim hoşgeldin aramıza..benim tavsiyem ışığı fazla görmemen..İlker'in de dediği gibi pompaya zararı dokunabilir...

Tutku sende hoşgeldin aramıza...Umarım hoş vakit geçirirsinn...

millet birkaç resim koyayım önder özellikle notchback sana boyama konusunda örnek
picture004sn7.jpg

picture006ss1.jpg

Yüksel bu araca bayıldım....Hakan,İlker,Efe mutlaka sizde bundaki gibi spoyler edinin...En azından bir başlangıç olur ve cokta şık olur...Bu arada yay şart galiba..

ben tşk ederim arkadaşlar hepsinden önce şu calibra turbo ve astra 200i S lerde sunulan 5 bijon jantlara hastayım

arkadaşlar merhabalar

ben 2 ay önce F astra 1.6-16 GLS aldım full olanlardan.

arabadan çok memnunum,ama biraz çok yakıyor sanki

depoyu fulledim 380 km oldu şehir içi benzin ışığı yandı....normalmi acaba
ve benzin ışığı yandıktan sonra kaç km daha gider acaba??

yardımlarınızdan dolayı şimdiden çok tşk

bismarck
hoşgeldin aramıza
380 bana da az geldi, 100km de 8lt yakıyorum ben ş.içi,
aracı aldıktan sonra bakıma girdiniz mi?
hava filtresi,yağ,yağ filtresi,buji değişimi yapın,bide öyle deneyin

Hayır Hakan araçı yurt dışına giderken sattım..Bursa lı bi arkadaş rallierde kullandı uzun yıllar ( hatta ben bile tırmanmada kullanmıştım 1 kez Uludağ da) ilginçtir cok da az zararım olmuştu verdiği hazı maddi değeri yok tabi .. bi de şimdi düşünüyorum da geçekten Allahın sevgili kullarıymışız... aileme Allah evlat acısı göstermedi....onca delilikten sonra...

Bu da oğluşun bilgisayar UPS ile modifiye edilmiş hot road ı hehehehe
:D:D baba oğul rallicisiniz siz demek abi :D

bu arada otomatikle ilgili fikrine katılıyorum,ben de burun bükerdim otomatiğe, otom. passat kullandım, o ne rahatlık öyle, heleki park manevrasında,ş.içinde...

Yüksel bu araca bayıldım....Hakan,İlker,Efe mutlaka sizde bundaki gibi spoyler edinin...En azından bir başlangıç olur ve cokta şık olur...Bu arada yay şart galiba..
spoiler ve jantlar hakkaten muhteşem edinmek lazım

bu arada bi gsi daha satılığa çıkmış, şeytan diyo koy panteri sahibindene al o aracı,hanıma da bunun kliması var diye aldım deyip yırtarız :D:D
DAR47 olan, çok güzel araç ya...

Eline sağlık kardeşim...Jantlar güzel,yan çıtalarıda sökseymişin belki daha farklı olurdu...Ama dediğin gibi düzgün bir fotograf yok elimde olunca hemen koyarım,bir calışma daha yaparız sonra...

yan çıta iptalide yapacaktım ama onu yaparken çıtaların altından yada üstünden bi bölümü kopyalayıp çıtanın üstüne yapıştırarak yapıyoruz ancak araç çok kirli olduğundan renk uyumsuz oluyodu sen temiz bi foto koy bak ben ona neler yaparım:D

öyle olucak artık, önce bi dikili ağacımız olsun da :) araba kolay
klimalı bişey almam lazım öncelikle, sıcaklar bastırınca eksikliği hissedilio

Geri