Astra F Kullanıcıları Buraya

:eek: Abi o nasıl bir makinaymış öle yaa...abi merak ettiğim O flashın kasası nasıl kaldırdı o performansı merak ediyorumm??

Mutlu tam yapılanları yazmadım tabi.. yaklaşık 5 ay süren ve oldukça pro bi ekiple 25 000 dolar harçanarak ( tabi sıfır araçın üstüne bu rakam) yapılan makinaydı.. alt gergi kolları için tornacı bi arkadaş 30-32 anahtar kullanmıştı ( metalini) dedimya dıştan görüntüde 15' momo jantlar 225 / 50 /15 Uniroyal lastikler ve 4 fren disk dışında bişi belli etmiyordu..

:eek: Abi o nasıl bir makinaymış öle yaa...abi merak ettiğim O flashın kasası nasıl kaldırdı o performansı merak ediyorumm??

Mutlu tam yapılanları yazmadım tabi.. yaklaşık 5 ay süren ve oldukça pro bi ekiple 25 000 dolar harçanarak ( tabi sıfır araçın üstüne bu rakam) yapılan makinaydı.. alt gergi kolları için tornacı bi arkadaş 30-32 anahtar kullanmıştı ( metalini) dedimya dıştan görüntüde 15' momo jantlar 225 / 50 /15 Uniroyal lastikler ve 4 fren disk dışında bişi belli etmiyordu..

abi sağlam araçmış walla

bunu unutmuşum
02112006193el7.jpg

bittim şu astra ya ilk defa duyuyorum böyle bi model olduğunu tamponlar ve arka spoiler muhteşem
aslında fiberden yapılabilir bu tamponlar :D
http://www.ameiseduckdich.de/parse_...fx/&folder=geschichte&use_image=0018&type=jpg

bittim şu astra ya ilk defa duyuyorum böyle bi model olduğunu tamponlar ve arka spoiler muhteşem
aslında fiberden yapılabilir bu tamponlar :D

ön tampon bildiğin 94 gsi tamponu orjinali 650 çıkması 300-350 ye bulunur ama yanlar ve arkaları fiberden yaptırmak lazım işte o ne kadar tutar ki:D

ön tampon bildiğin 94 gsi tamponu orjinali 650 çıkması 300-350 ye bulunur ama yanlar ve arkaları fiberden yaptırmak lazım işte o ne kadar tutar ki:D

bildiğim kadarıyla fiber tampon çok pahalı birşey değil ama kaliteli işçilik filan önemli bazıları çok dandik gözüküyor

Hakan sanırım bulabilirsin klima...Bende var aldıgım zaman klimayı doldurttum aldıgım şahısa..O zaman calısıyordu...O günden sonra calıstırmadımm..Nedendir bilinmez şuan çalısmıyo..Hatta klima düğmesinin ışığı bile yanmıyor..Sigortadan şüpheleniyorum ama gazı bittiginde de ışığı yanmıyo...Gaz kaçagıda olabilir..bakıcaz artıkk bir hal çaresine....

Geri