Astra F Kullanıcıları Buraya

Hakan sanırım bulabilirsin klima...Bende var aldıgım zaman klimayı doldurttum aldıgım şahısa..O zaman calısıyordu...O günden sonra calıstırmadımm..Nedendir bilinmez şuan çalısmıyo..Hatta klima düğmesinin ışığı bile yanmıyor..Sigortadan şüpheleniyorum ama gazı bittiginde de ışığı yanmıyo...Gaz kaçagıda olabilir..bakıcaz artıkk bir hal çaresine....
nette baktım biraz da 1500 lira gibi rakamlar dönüyo,
çıkma bi deneyeyim belki denk gelir ucuz bişey
opsiyonel olarak bizim modelde olduğuna göre montajı çok sorun olmaz diye düşünüyorum

Hakan sanırım bulabilirsin klima...Bende var aldıgım zaman klimayı doldurttum aldıgım şahısa..O zaman calısıyordu...O günden sonra calıstırmadımm..Nedendir bilinmez şuan çalısmıyo..Hatta klima düğmesinin ışığı bile yanmıyor..Sigortadan şüpheleniyorum ama gazı bittiginde de ışığı yanmıyo...Gaz kaçagıda olabilir..bakıcaz artıkk bir hal çaresine....

klimayı çok uzun süre çalıştırmazsanız gazı kaçıyor o yüzden klimalı araçlarda ayda bir 10 dk filan çalıştırın diyorlar :)

Hıım ondan çalışmıyor demekki..Anladım yani bir 100 ytl şıkıştı demek...Buda bana kapak olur....

benim araçta da sıcaklarda camı 10dk açmazsan içerdekilerin gazı kaçıyor :D:D:D:D:D

Hıım ondan çalışmıyor demekki..Anladım yani bir 100 ytl şıkıştı demek...Buda bana kapak olur....
servis yerine sanayideki klimacıları dolaşırsan, hatta buzdolabı tamircileri bile olur
gazı baya ucuza getirebilirsin
benim kankanın başına geldi ordan biliyorum,
ford servis klima motoru arızalı diye 900 kaat hesap çıkardı, gitti tamircide 30ytl ye gaz koydular, cillop gibi çalışıyo :D

:kop: :kop: :kop: :kop: Gazı kaçıyor hee...Bu iyiydii bakk..

Bakalım bende dolapçılara bakıcam hatta karşımda komşum var dolapçı...Belki bizede ucuza doldurur gazıı...

yanlız her gaz olmuyor diye biliyorum bazı gazlar zarar veriyor sanırım önce opel servisinden hangi gazı kullandıklarını öğrenmek lazım

internetten opelin ne kullandıgını bulabiliriz sanırımm..neyse beni 8 saatlik çalışma bekler...gece görüşmek üzere....

Geri