Astra F Kullanıcıları Buraya

İlker o yüzden daha yeni bronz üye olabildim sadece okuyordum ( foruma üye olduğum tarihe bak nedemek istediğimi anlarsın ) bizler kendi yağları ile kavrulan haspel kader bu araçlara sahip olan ama ne istediğini bilen hadlerimizi bilen isanlarız diye düşünüyorum..ben arabalara iyi paralar harcadım ama hiç yan gelip yatıp gidip muhasebeden para alamadım hayatımda şirkette diğer 40 şöförle aynı maaşı alan birisiydim tek fark okuduk izin sorunumuz olmadı..
Haklısın murat abi.Haddini bilen insan olmak gerçekten ayrı bir meziyet.Çünkü günümüzde çoğu kimse hırsının ve doyumsuzluğunun kurbanı oluyor ne yazık ki

(Oğluşumun adaşı) Efe senin başka adın da varmı oğlusun Yılmaz Efe ..Yılmaz rahmetli babamın ve rahmeti onu göremedi hamın 3 aylık hamileydi babamı kaybettiğşmizde

ben sadece burada tanıştığım arkadaşlara özel bi oda kurdum msn adres defterimde

(Oğluşumun adaşı) Efe senin başka adın da varmı oğlusun Yılmaz Efe ..Yılmaz rahmetli babamın ve rahmeti onu göremedi hamın 3 aylık hamileydi babamı kaybettiğşmizde

Hüseyin abi göbek adım var.İbrahim.Dedemin adı.annemin babası ben doğmadan rahmetli olunca,annemlerde göbek adı olarak İbrahim adını koymuşlar.senin oğluşunda büyüyünce astra f ci olur böyle arabadan anlayan beyefendi bi babası varken..

Geri