Astra F Kullanıcıları Buraya

Hakan ne yaptın arayabildinmi adamlar. ..

Volkan kardeş aramıza hoş geldin.. far yükseklik ayarı da var sen de ....

Hoşgördüm abi... :)

Evet, far yükseklik ayarı var... Ben Türkiye'de ki Astra F'lerin donanımını pek bilmiyorum... Yalnız birkaç Astra F'de far yükseklik ayarı gördüm sanki... Yoksa yanılıyor muyum?... :confused:

Ayrıca grubumuz üyelerinin tam listesinin başlığın ilk mesajında bulunması güzel olur... Bir de bu başlığın linkinin de yer aldığı bir imza fikrine ben de varım... :good:

slmlar herkeze bende bır f cı olarak yenı katıldım bu forum sıtesıne tanısmak dılegıyle
hoşgeldin aramıza
Hakan ne yaptın arayabildinmi adamlar. ..

Volkan kardeş aramıza hoş geldin.. far yükseklik ayarı da var sen de ....
Hüseyin abi, msn'e ekledim, klima olayın a bakamadım abi, uzun arayışlar sonunda alıcağım evi bu haftasonu buldum hem de oturduğum dairenin alt katında :D:D ona konsantre olmuş durumdayım :D:D

bu arada efenin poz da süper olmuş abi, yağ değişimi yapıyo sanırsam ;)
mobil kullansın ;);)

Estağfurullah abi.Kapıyı ben araladım ama sağolun ki hepiniz de mesajlarınızla destek oldunuz bu düzeyli muhabbete;)gerçekten bu topiğe gelenler hep mi saygılı olur yahu.bi bakıyorum da küçüklerimiz çok saygılı büyüklerimiz de çok saygıdeğer insanlar.Demek ki tüm güzel insanlar F kasayı tercih etmiş:)çünkü forumda çok saygısız ve kompleksli adam var.Ama bizim mekan temiz çok şükür:alkis:

kalite herzaman ilk tercihtir ilker abi.
:good: :good: :good:
demekki astra F efendi adamların aracı ;)
bende yazıyım msn i daha da sıcak bir ortam oluşabilir msn le

alicanagcicek@hotmail.com facebook filan varsa ordanda bağlantı kuralım hatta astra f çiler grubu filan kurabiliriz:D

facebookta bi grup ii olur aslında
bu arada benimki de onder_erkul@hotmail.com

arada boşluk diil _ var

Arkadaşlar bende ilk olarak msn mi veriyorum tazmania_542@hotmail.com

Bu arada facebook ta bizim bir sayfamız var zaten ..astra f diye gruplarda arayın bulursunuz..

Arkadaşlar benim de msn ilker6163@hotmail.com görüşelim.
hepinizi ekledim arkadaşlar,bu arada fecebooktaki astra f grubu da hareketleniyor hafiften ;)

Hakan bu ayakkabı derisini nerden temin edebiliriz ve edersek ölçüleri tahmini nasıl olmalı?Kimlere yaptırabilirizz....Bu konuda detay alabilirmiyiz mümkünse...Ayrıca el fren körüğüde dahil....
mutlu perakende satış yapan var mı tam bilmiyorum ama döşemecilerde vs. bulabilirsin tahminen, boyutları da onlar ayarlayabilirler, koltuk kapladıkları deriyi de kullandırabilirsin
biraz pahalı olur ama sağlam olur babam hediye olarak yaptırmıştı bana 30-35 ytl gibi bişey tutmuştu.

hemen arabamı ekledim zaten gruba;) baktım hakan abinin araba tek duruyo bizden,hemen destek verdim:D
kasırga da var orda ;)

Hakan çok sevindim hayırlı olsun Allah mutlulukla oturmak kısmet olsun.. benim msn ye senden herhangi bi uyarı gelmedi

Selamlar beyler, 2000. sayfamız hayırlı uğurlu olsun. Facebookta hangi grup bizimkisi?
Berkcan Bekecan'ın kurduğu gruba girdim. Umarım doğrudur..

Geri