Astra F Kullanıcıları Buraya

Hüseyin abi göbek adım var.İbrahim.Dedemin adı.annemin babası ben doğmadan rahmetli olunca,annemlerde göbek adı olarak İbrahim adını koymuşlar.senin oğluşunda büyüyünce astra f ci olur böyle arabadan anlayan beyefendi bi babası varken..

İbrahim Efe ..bizler araba tepelerinde büyüdük babamınızın işi buydu kerdeşim kaptan ben elk müh olduk ve senin böyle bişi yazacağını sanırım hissettim ki oğluşun koyduğum resmine bak :)

İbrahim Efe ..bizler araba tepelerinde büyüdük babamınızın işi buydu kerdeşim kaptan ben elk müh olduk ve senin böyle bişi yazacağını sanırım hissettim ki oğluşun koyduğum resmine bak :)

Hüseyin abi,benim babamda elektronik mühendisi ve kaptanlık ehliyeti var:D:D

denk geliyoruz heralde bakarmısınız:D

Bu arada Mutlunun sorusundan alıntı yapmamışım :D ama deri sektöründe çalıştığımdan :D suni derinin sürtünme dayanımı pek iyi olmaz, ayakkabı derisi diye bulabilirseniz yaptıracağınız yerde ölümüne dayanır :D:D
önlem olarak vaselin sürmenizi tavsiye ederim baya iyi korur deriyi vazelin hem de küçük zedeleri kapatır ;)

Hakan bu ayakkabı derisini nerden temin edebiliriz ve edersek ölçüleri tahmini nasıl olmalı?Kimlere yaptırabilirizz....Bu konuda detay alabilirmiyiz mümkünse...Ayrıca el fren körüğüde dahil....

hemen arabamı ekledim zaten gruba;) baktım hakan abinin araba tek duruyo bizden,hemen destek verdim:D

Geri