Astra F Kullanıcıları Buraya

arkadşlar stoplara ince film çekeceğim bi tabelacıya söyledim getircek film ben çekebilirim heralde ihş güzel olur foto eklerim...

ya bende angel xenon istiyorum ama bikaç ay sonraya kaldı :rolleyes:
şimdi green kutu içi filtre takılcak (kat iptali ,performans son susturucu ,bosh buji) bide bu aracı iyice toplar:)

önder kat iptali güç vermez bence yaptırma [he bu arada ben yaptırdım ama:D]

sercan angel fiyatlar istanbulda aksarayda 275-300 arası,sanayide ise 320-350 arası.

alican çok uyanık gördüm seni:D:D:D:D:D

burakcım sağol sana daha da iyisi olur inşallah.

önder kat iptali güç vermez bence yaptırma [he bu arada ben yaptırdım ama:D]

sercan angel fiyatlar istanbulda aksarayda 275-300 arası,sanayide ise 320-350 arası.

alican çok uyanık gördüm seni:D:D:D:D:D

burakcım sağol sana daha da iyisi olur inşallah.

efe kat iptali yapıldı bile tek başına bişe vermiyo pek ama performans son susturucuda taktık güzel oldu bujiler değişti hoş oldu bide greeni taktık mı deli olacak:D

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza hoşgeldin diyor ve iyi forumlar diliyorum

yanık yağ kokusu gelirdi benim araçtan motor yapılmadan önce inşallah öyle değildir mutlu, pis bi koku inince kaputu açarsan motorun sıcağıyla yüzüne çarpan bi kokuydu
bu yakınlarda egsoz değiştirdin mi Mutlu? bazı egsozları dandik şeylerle boyuyolar falan onlar da bi süre koku yapıyor... o da olabilir
Yok Hakan motordan değil benimki...Bugün bir arkadaşa söledim,o benden daha bilirkişi (yani sayılır) koku egzostaki bir kacaktan olabilir diyor..Bakalım bir ara profesyonellere göstericem....;)

Yeni katılan arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz..Pişman olmucaksınız emin olun...:alkis:

Geri