Astra F Kullanıcıları Buraya

Arkadaşlar benim canavarın lastik yazılarını boyadım beyaza.bazı lastiklerde orijinladen var gerçi.ama ben kendim boyadım yağlı boyayla.ama süper durdu bence.çok spor oldu her gören bayılıyor.bi dijital makine bukursam foto ekleyecem inşallah.sizin de değerli yorumlarınızı alırız o zaman

Arkadaşalr ben birkaç logo koyucam buraya...Bunlardan herhangi birisini aramızda oylayıp,en çok oy alanı imza için kullanabiliriz..Üstünede bir slogan veya logoyu editleyip astra f team falan yazabiliriz...Tabii bunları bu konuda uzmanlara bırakıyorum,sadece logolar benden ...

572pxopellogosvgnt4.png
logoyi3.jpg
opelzu8.jpg
opel19641987kp2.jpg
opel1987fm1.jpg

opel19872ti6.jpg
opeldeco1906rw7.gif
opeleyetill35nr8.gif
opelteam3eu5te7.jpg

opelteam3qt5ep6.jpg
opelteamhu8en6.jpg
opelteamja6ej3.jpg
wwwarabaxicomarabalogoluh9.jpg

Arkadaşalr ben birkaç logo koyucam buraya...Bunlardan herhangi birisini aramızda oylayıp,en çok oy alanı imza için kullanabiliriz..Üstünede bir slogan veya logoyu editleyip astra f team falan yazabiliriz...Tabii bunları bu konuda uzmanlara bırakıyorum,sadece logolar benden ...

572pxopellogosvgnt4.png
logoyi3.jpg
opelzu8.jpg
opel19641987kp2.jpg
opel1987fm1.jpg

opel19872ti6.jpg
opeldeco1906rw7.gif
opeleyetill35nr8.gif
opelteam3eu5te7.jpg

opelteam3qt5ep6.jpg
opelteamhu8en6.jpg
opelteamja6ej3.jpg

olur hatta arka planada hoş bi gsi
bu arada sağ alttaki logo güzel bence

Arkadaşlar benim canavarın lastik yazılarını boyadım beyaza.bazı lastiklerde orijinladen var gerçi.ama ben kendim boyadım yağlı boyayla.ama süper durdu bence.çok spor oldu her gören bayılıyor.bi dijital makine bukursam foto ekleyecem inşallah.sizin de değerli yorumlarınızı alırız o zaman

Bak merak ettim İlker şimdi...En kısa zamanda resmi bekliyoruz...:good:

Önder şimdi bunları oylamaya sunarız ..Hatta dizaynı siz yapın,ekstradan başka bişeyler varsa onlarıda oylayalım...Bizimde fiyakalı bir imzamız olsun dimi.....

Ben logo konusunda kararsız kaldım valla.şu eski tarz olan orta sırada baştan ikinci olan orijinalmiş aslında.1899 Adam Opel'den mi kalma ki:DAma fikir sadece benimki.çoğunluğa uyarım şahsen;)

Yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz:good:
Arkadaşlar dün benim ön cam çatladı...:( Acaba pahalımıdır?Yakın zamanda aramızda değiştiren varmı?

572pxopellogosvgnt4.png
logoyi3.jpg
opelzu8.jpg
opel19641987kp2.jpg
opel1987fm1.jpg

opel19872ti6.jpg
opeldeco1906rw7.gif
opeleyetill35nr8.gif
opelteam3eu5te7.jpg

opelteam3qt5ep6.jpg
opelteamhu8en6.jpg
opelteamja6ej3.jpg
Şu imza olayı gerçekten güzel.Bir an önce hayata geçirmek lazım.:alkis:

572pxopellogosvgnt4.png
logoyi3.jpg
opelzu8.jpg
opel19641987kp2.jpg
opel1987fm1.jpg

opel19872ti6.jpg
opeldeco1906rw7.gif
opeleyetill35nr8.gif
opelteam3eu5te7.jpg

opelteam3qt5ep6.jpg
opelteamhu8en6.jpg
opelteamja6ej3.jpg

3. sıra en sağdaki logoyu seçiyorum...

Yani avatarımla aynı logoyu... :D

Bir de şu başlığın ilk mesajına bir üye listesi koyalım diyorum...

Hatta üyelerimizden Astra F'i için fotoğraf başlığı açmış olan varsa isminin karşısında o başlığın linki olsun...

Ne dersiniz?...

benim plakadan dolayı çogu f çi arkadaşımız,abimiz tanıyo zaten isme gerek yok:D:D

NGG75 de herkes bilir:D

Geri