Astra F Kullanıcıları Buraya

o angelın krom zeminlisine bayıldım ama stokta yok sanırsam, fiyat yazmıyor
bu arada opel team service borpower satıyomuş 45tyl kargo yapıyolar
almayı planlıyorum ne dersiniz? denemekten zarar gelmez herhalde :D

Hakan ben koydum borpower. Titreşimi 0'a indiriyor. Kesin kullan bence.

bende titreşim pek yok gerçi ama :D yakıt tasarrufu ve aşınma dayanımı için istiyorum
alayım bari
ama bizim burda bi markette satılıyo sanki 39 gibi bişeydi oraya bi bakayım önce :D

bende titreşim pek yok gerçi ama :D yakıt tasarrufu ve aşınma dayanımı için istiyorum
alayım bari
ama bizim burda bi markette satılıyo sanki 39 gibi bişeydi oraya bi bakayım önce :D

Titreşimi kesmezse başka şeyleri keser :kop:
Yani faydası var bence, önceden double up koymuştum onda hiçbir değişiklik olmamıştı.
Sen de dene bakalım nolucak.. Bence kesin faydasını görücen ama

Emre abi bende geçen carbon clean yaptırdım oda çok farkettiriyo:) heleki performans olarak %100 ;) bidse aşınmaları önlemek için katkı maddesi koycaktım ustam kabul etmedi ama benimki norma motor katkısıydı:( bi dahaki gittiğimde bor katkı maddelerinide sorcam gittiğimde sormayı unuttum:o

Emre abi bende geçen carbon clean yaptırdım oda çok farkettiriyo:) heleki performans olarak %100 ;) bidse aşınmaları önlemek için katkı maddesi koycaktım ustam kabul etmedi ama benimki norma motor katkısıydı:( bi dahaki gittiğimde bor katkı maddelerinide sorcam gittiğimde sormayı unuttum:o

burak carbon clean işlemini ne kadara yaptırmıştın:confused:

Titreşimi kesmezse başka şeyleri keser :kop:
Yani faydası var bence, önceden double up koymuştum onda hiçbir değişiklik olmamıştı.
Sen de dene bakalım nolucak.. Bence kesin faydasını görücen ama
:D :D :D
motor daha 4bin kmde :D bırak da titremesin
masrafları kessin mesela :D:D

Normalde önder 70-80de yetkili serviste yaptırdım sanaideki ustalara hiç güvenim kalmadı yanlış anlaşılmasın ama:) 90 verip aracımdan anlayan birisine yaptırmak fdaha cazip geldi;)

bu işlemi iyi bi ustaya yaptırmak lazım
fiyat iiymiş bakalım bizimkinede yakında bi carbon clean yapatız belki
ama öncelikle bi hava filtresi işi var

bu işlemi iyi bi ustaya yaptırmak lazım
fiyat iiymiş bakalım bizimkinede yakında bi carbon clean yapatız belki
ama öncelikle bi hava filtresi işi var
walla ustayla konuştumda burak dedi emmeyle egzozu değiştirmedikçe hava filtresininde sesten başka pekte bi aktivitesi yok dedi:( bence carbon clean daha iyi gelir aracına önder:) walla heleki gaz dip yapınca silkeleme yapıyorsa şidsdetle tavsiye ederim;) çünkü büyük ihtimal çoğu parça kurum bağlamıştır ve motor sıkıntı yaşıyordur :) walla şimdiki hali fena kasırgaının:o eski halinden çok bambaşka bi araç oldu:o artık dip gaz yapmauya korkuyorum desem yeridir:kop:

Geri