Astra F Kullanıcıları Buraya

walla ustayla konuştumda burak dedi emmeyle egzozu değiştirmedikçe hava filtresininde sesten başka pekte bi aktivitesi yok dedi:( bence carbon clean daha iyi gelir aracına önder:) walla heleki gaz dip yapınca silkeleme yapıyorsa şidsdetle tavsiye ederim;) çünkü büyük ihtimal çoğu parça kurum bağlamıştır ve motor sıkıntı yaşıyordur :) walla şimdiki hali fena kasırgaının:o eski halinden çok bambaşka bi araç oldu:o artık dip gaz yapmauya korkuyorum desem yeridir:kop:

burak bizde zaten kat iptali ve son susturucu var bu bosh super 4 bujileri de takınca zaten araç iyice kendine geldi şimdi bide hava filtresi takarak performans amaçlı modifiyeyi sonlandırma düşüncesindeyim aracın gidişi sağlam şuanda hele susturucudan sonra bariz hissediliyo dipgazdaki değişim

ama carbonda düşünüyom tabi kurumları temizlemek lazım:D
ha bide kutu içi green takıcaz yani ses amacı yok sesi zaten susturucu yeterince veriyo;)

Son düzenleme:
hakan abi senin panterin maşallahı var artık :) sen kafana takma takması gereken birisi varsa oda biziz:o senin panter allah vermesin bi kaza bela çıkmassa 150nine kadar sıkıntı yaşamazsın:)
saol burakçım ama kasırga da dipdiri daha maşallah
ilk kez mi cc yapıldı araca
şöyle bişey öğrendim, bu kurumlar bazı aşınmış yerleri de doldurduğundan, kurumlar temizlenince aracın yağ eksiltmesi vs. hızlanırmış, sende olcak mı böyle bişey takip etmeni öneririm ;) yağsız kalmasın kasırga ;)

burak bizde zaten kat iptali ve son susturucu var bu bosh super 4 bujileri takınca zaten araç iyice kendine geldi şimdi bide hava filtresi takarak performans amaçlı modifiyeyi sonlandırma düşüncesindeyim aracın gidişi sağlam şuanda hele susturucudan sonra bariz hissediliyo dipgazdaki değişim

ha bide kutu içi green takacam yani ses amacı yok sesi zaten susturucu yeterince veriyo;)

önder hakkaten bosch super4 ler işe yaradı mı?

saol burakçım ama kasırga da dipdiri daha maşallah
ilk kez mi cc yapıldı araca
şöyle bişey öğrendim, bu kurumlar bazı aşınmış yerleri de doldurduğundan, kurumlar temizlenince aracın yağ eksiltmesi vs. hızlanırmış, sende olcak mı böyle bişey takip etmeni öneririm ;) yağsız kalmasın kasırga ;)
:eek: :eek: :eek: :eek:
Yapma Hakan abi:( bak bilseydim ustaya sorardım oda hiçbişey demedi araca iyi gelir yapılsın dedi:( araca ilk kez cc yapıldı:( doğüru bunu duymuştumda usta bişey demiyince bende sesimi çıkarmadım:o abi işte 6000de 750gr yakıyo normalinden biraz fazla bi yakma var bakalım hayırlısı:o normalde 7000de 750gr yakması lazımmış:( ama usta normal dedi bi anromallik yok dedi:( ama bi sıkıntısı olsa zaten belli ederdi abiya:) şuan ilk haliyle şimdiki halini kıyaslıyorumda arada dağlar kadar fark var:) 5 3 oyununu eskiden yapamıyordu yığılıyordu şimdi çok süper başarıyla oyununu sergiliyo:) ustada dedi zaten aracın kıymetini bil dedi böle diri astra zor bulursun dedi:o hayırlısı abi zaten her sene yağ değişimine girecek artık kasırga:) fazla yol yapmadığı için bi sende yağ özelliğini kaybeder yağ yakması artma ihtimali yüksek dedi bende seneden seneye değiştircem bakalım:D :D

Bide ustamla konuştuk eğer araç fazla kullanılmıyorsa sende bir yağın değişmesi lazım dedi:o her sene periyodik olarak değiştirmekmi lazım şimdi:D :D :D :D sormamın sebebide şimdi yattığı yerden para yemiş olacak ama tabiki değiştirmek şartsa mecburi değişecek zatende :) o zman her sene periyodik bakımı 80 tl:)

burak bizde zaten kat iptali ve son susturucu var bu bosh super 4 bujileri de takınca zaten araç iyice kendine geldi şimdi bide hava filtresi takarak performans amaçlı modifiyeyi sonlandırma düşüncesindeyim aracın gidişi sağlam şuanda hele susturucudan sonra bariz hissediliyo dipgazdaki değişim

ha bide kutu içi green takacam yani ses amacı yok sesi zaten susturucu yeterince veriyo;)
önder zaten kardeşim senin araçta güzel ama zamanla senelerin verdiği bi kurum bağlaması vardır:( bide hiç yapılmadıysa yani bi etkisi olur ama yinede bi sutaya danışman en iyisi çünkü en iyi usta anlıyo gerek var yada yok;)

önder zaten kardeşim senin araçta güzel ama zamanla senelerin verdiği bi kurum bağlaması vardır:( bide hiç yapılmadıysa yani bi etkisi olur ama yinede bi sutaya danışman en iyisi çünkü en iyi usta anlıyo gerek var yada yok;)

haklısın burak en doğrusu o ama illaki bi kurumlanma vardır 11 sene az zaman diil ben bi araştirim bu cc olayını

bugun sanayide 1litre yağ eklettim hava filtresini değiştim direksiyon yağı eklendi onun dışındada sorun yok benim 100 bın bakımıda bu :D

Geri