Astra F Kullanıcıları Buraya

kurucaz imparatorluğumuzu:D:D:D

hatırlayanınız oldumu bu repliği:D:D:D

:D:D:D bi kapıcıailesi vardı, kayınpeder iş bitirici bi çakaldı ama dizinin adını çıkaramadım,
bi de o kapıcı tiplemesinden rahatsız olan kapıcılar eylem yapmışlardı biz öyle değiliz diye :D:D

klima mevzuunu da amma yazmışsınız hee, olan var olmayan var yaw :rolleyes:

evet ilker yap bakalım bi liste ;)

:D:D:D bi kapıcıailesi vardı, kayınpeder iş bitirici bi çakaldı ama dizinin adını çıkaramadım,
bi de o kapıcı tiplemesinden rahatsız olan kapıcılar eylem yapmışlardı biz öyle değiliz diye :D:D

klima mevzuunu da amma yazmışsınız hee, olan var olmayan var yaw :rolleyes:

evet ilker yap bakalım bi liste ;)
:o :o :o :o :o :o
Hakan abi gel,eskişehirde panterede taktıralım şu klima denen cihazdan:) :) :)

Hakan abi tipleri cuk diye hatırladın diziyi hatırlamadın:D efsane dizi "BİZİMKİLER"

:o :o :o :o :o :o
Hakan abi gel,eskişehirde panterede taktıralım şu klima denen cihazdan:) :) :)

hüseyin abinin dediği çıkmacıyı aricam,
montajı zor mu acaba???
taktırayım ben de camlar kapalı ve soğuktan buğu yapmış vaziyette sıcakta dolaşmak istiyorum artık :D:D:D

Hakan abi tipleri cuk diye hatırladın diziyi hatırlamadın:D efsane dizi "BİZİMKİLER"
:D heh işte o, adı dilimin ucuna geldi ama çıkmadı :D:D
hatta kurcaz imparatorluğumuzu diyenin lakabı yandan çarklıydı dimi :D:D

onda en çok camda biralanan tipi severdim :D

yandan çarklı halil beydi..hatta en meşhur repliği de "höst,kırarım boynuzunu iblis" ti:D

biralanan elemanda baykuş cemil di...ah be Hakan abi süper diziydi ya..

yandan çarklı halil beydi..hatta en meşhur repliği de "höst,kırarım boynuzunu iblis" ti:D

biralanan elemanda baykuş cemil di...ah be Hakan abi süper diziydi ya..
:D :D :D :D
şimdi elveda rumeli izliyorum, çok hoş dizi
dedeler rumeli göçmeni, ikamet de trakya olunca :D daha bi uygun oluyo :D:D

işte Erdal Özyağcılar farkı..Bizimkiler de Şükrü idi,şimdi de Elveda Rumeli de sanırım Ramiz...müthiş kaliteli oyuncu

beyler kışın da olsa 3-5 dk çalıştırdım klimayı ki yaza sorun çıkarmasın diye hep merak ederdm ...yazın camları kapalı ''' ya bunlar pişmiyormu diye''' tabiki şaka millet ama o usta halt etmiş bizim arabaların klimaları döneminde ki teklonloji kullanıyor ve bayırda arabayı baya kasıyor yakıtı net hesaplamak da imkansız gibi.

Geri