Astra F Kullanıcıları Buraya

selam arkadaslar,
bende f kasasinin hatchbackinden almayi düsünüyorum.
1998 Model 1.6 16V almak istiyorum. 100, 105 yada 110 Beygirlik olacak. Bazilarinda 115Beygir olaninida gördüm.
Tavsiye edermisiniz ? Artilari ve eksileri nedir arkadaslar bu arabanin ?
Ben sürati severim, surati ne kadardir ? yani son sürati? Ve kalkislari hizli mi serimi ? Performans ve konfor bakimindan nasildir ? Sürerken keyif veriyormu?
benzinlisi ne kadar yakiyor? ve LPG de ne kadar yakiyor ?
biraz bilgi verirmisin arkadaslar?

Tesekkürler

Bu arabalar Alman malı ve adamların standartları oldukca yüksek dememe gerek yok sanırım .. sınıfındaki araçlara göre donanımları makul bide yedek parça fiyatları ford yada VW ye göre daha hesaplı bide her türlü iyi çıkmasını bulabileceğin tek marka derim ...

Bugun arabayı yıkattırdım haliyle tekerlere parlatıcı suruyorlar bunların lastıklere zarar verdiğini catlattığını duymustum ilgisi varmıdır?
Bende torpido parlatıcı sütü aldm daha denemedim bakalm torpido yeterince parlak ama olsun icimde kalmasın dedim birde bu içerideli camın üstündeki tutacaklar ve ön camın yanındakı beyaz konsollar kirlenmiş gibime geldi onlarıda daha önce cifle silmiştim şimdi yine sileceğim tavsiye ederim baya beyazlatıyor.

bugün SVS tuning e gittik daha doğrusu gidemedik opel team e gidip yeliz abladan yerini öğrendim :D elektrikli otomatik anten aldım çok uygun du fiyatı park sensörü de alıcaktık da apartmandan çıkarken bizim burdan bi adam geldi yanımıza tutturdu arabayı bana satın diye bizde satarız filan diye masraf etmeyelim dedik almadık adamada 12,500 dedik tamam para evde getiriyim hemen diyor :D bankadan kredi çekmiş 2 aydır araba bulamıyormuş bizim arabayıda biliyor temiz olduğunu okadar yalvardıki her an satabiliriz :D

bugün SVS tuning e gittik daha doğrusu gidemedik opel team e gidip yeliz abladan yerini öğrendim :D elektrikli otomatik anten aldım çok uygun du fiyatı park sensörü de alıcaktık da apartmandan çıkarken bizim burdan bi adam geldi yanımıza tutturdu arabayı bana satın diye bizde satarız filan diye masraf etmeyelim dedik almadık adamada 12,500 dedik tamam para evde getiriyim hemen diyor :D bankadan kredi çekmiş 2 aydır araba bulamıyormuş bizim arabayıda biliyor temiz olduğunu okadar yalvardıki her an satabiliriz :D
12.500 az 13.000 yada 13.500 iste:D

satsakta yerine alıcak bişey lazım adam tutturmuş siz yenisini alırsınız ben asgari ücretle çalışan insanım alamam diyor :D bizimde aklımızdan şey geçi şimdi insignia çıkıcakya vectra c leri ucuza bırakılar 38000 e alan filan görmüştüm yıl sonuna doğru bayiler biraz daha indirir mi acaba şöyle 35000 filan olsa 1,6 comfort güzel olur ama bilemiyorum :D

satsakta yerine alıcak bişey lazım adam tutturmuş siz yenisini alırsınız ben asgari ücretle çalışan insanım alamam diyor :D bizimde aklımızdan şey geçi şimdi insignia çıkıcakya vectra c leri ucuza bırakılar 38000 e alan filan görmüştüm yıl sonuna doğru bayiler biraz daha indirir mi acaba şöyle 35000 filan olsa 1,6 comfort güzel olur ama bilemiyorum :D

o dediğin güzel olurda az daha bekleyip insignia almak çok çok daha mantıklı
şu anki vectradan çok daha güzel ve teknolojik bişe sonuçta ayrıca 35 e inecelerii sanmıyorum:D

iyide maddi açıdan sınırsız değiliz yani taş çatlasa 45 e çıkarız :D

e tmm işte alican insignia gelince 45 civarından çıkar zaten kasa değişimlerinde fiyatlar artmıyoki şuanki 40 civarından satılıyor oda 45 civarına alınır rahatlıkla ama onun gelmesi 2009 u bulacak gibi
karar senin ama ben olsam insigniayı beklerdim hatta bekliyorum;)

2008 sonu 2009 başı gibiyse tamamda 2009 ortalarında çıkıcaksa biraz fazla olur..

Geri