Astra F Kullanıcıları Buraya

Selam arkadaslar bi konu açmam gerektiğinde ne olursa olsun burayamı açmam lazım acaba bende f çilerden olmuşam

beyler kışın da olsa 3-5 dk çalıştırdım klimayı ki yaza sorun çıkarmasın diye hep merak ederdm ...yazın camları kapalı ''' ya bunlar pişmiyormu diye''' tabiki şaka millet ama o usta halt etmiş bizim arabaların klimaları döneminde ki teklonloji kullanıyor ve bayırda arabayı baya kasıyor yakıtı net hesaplamak da imkansız gibi.
işte ben de özeniyorum
adam giymiş takım elbiseyi çekmiş kravatı camlar kapalı püfür püfür gidiyor,
ben de çok özeniyorum
hele birde işyerine müşteriler gelince kravat falan iyice salça oluyoz arabada :D
Valla pişiyoruz ayıp oluyor ha...:)
:D:D:D:D pişmemek için hızlı gidiyoruz, klima parası benzine gidiyor...
Selam arkadaslar bi konu açmam gerektiğinde ne olursa olsun burayamı açmam lazım acaba bende f çilerden olmuşam
yok yaw site altında küçük bi arkadaş grubuyuz biz :D
diğer konulara katılabilir, yeni konular açabilirsin özgürce ;)
f ci olmak bi hak değil ayrıcalıktır ;)
nası slogan beyler :D:D

selam hocam,

selam arkadaslar,
bende f kasasinin hatchbackinden almayi düsünüyorum.
1998 Model 1.6 16V almak istiyorum. 100, 105 yada 110 Beygirlik olacak. Bazilarinda 115Beygir olaninida gördüm.
Tavsiye edermisiniz ? Artilari ve eksileri nedir arkadaslar bu arabanin ?
Ben sürati severim, surati ne kadardir ? yani son sürati? Ve kalkislari hizli mi serimi ? Performans ve konfor bakimindan nasildir ? Sürerken keyif veriyormu?
benzinlisi ne kadar yakiyor? ve LPG de ne kadar yakiyor ?
biraz bilgi verirmisin arkadaslar?

Tesekkürler

:D açtığın konuya biraz cevap yazdım arkadaşım ;)
ancak site kuralları gereği
üye arşivi başlığında konu açıp kendini tanıtman ve imza alanına isim soyisim yazman gerektiğini hatırlatayım

Arkadaşlar yardım!
Bugün okulun bahçesinde çocuklar topla arabanın ön camını patlattılar.Sağı solu aradım fiyatı sebebiyle yan sanayi taktırmaya karar verdim.Orjinali 250-275 YTL+yapıştırıcı +işçilik=400 YTL civarı.Yan sanayi 180YTL .
Acaba çok fark var mıdır aralarında kullanım ve kalite açısından.Yan sanayi olduğu için biraz tedirginim ama para da yok.Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Arkadaşlar yardım!
Bugün okulun bahçesinde çocuklar topla arabanın ön camını patlattılar.Sağı solu aradım fiyatı sebebiyle yan sanayi taktırmaya karar verdim.Orjinali 250-275 YTL+yapıştırıcı +işçilik=400 YTL civarı.Yan sanayi 180YTL .
Acaba çok fark var mıdır aralarında kullanım ve kalite açısından.Yan sanayi olduğu için biraz tedirginim ama para da yok.Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
geçmiş olsun
yan sanayilerde yansıma yapıyo diyolar
bikaç sayfa geride murat abinin verdiği bi link olcaktı, çıkmacı
ön cam pert araçlarda pek olmaz ama istersen bi de orayı araştır

selam arkadaslar,
bende f kasasinin hatchbackinden almayi düsünüyorum.
1998 Model 1.6 16V almak istiyorum. 100, 105 yada 110 Beygirlik olacak. Bazilarinda 115Beygir olaninida gördüm.
Tavsiye edermisiniz ? Artilari ve eksileri nedir arkadaslar bu arabanin ?
Ben sürati severim, surati ne kadardir ? yani son sürati? Ve kalkislari hizli mi serimi ? Performans ve konfor bakimindan nasildir ? Sürerken keyif veriyormu?
benzinlisi ne kadar yakiyor? ve LPG de ne kadar yakiyor ?
biraz bilgi verirmisin arkadaslar?

Tesekkürler

Hocam sana şunu sölimm hiç aklımda yokken aldım arabamı ve iyikide almışım diyorum....Mercedes konforunu ucuza yaşayabilecegin bir araç..Yakıt konusunda senin istediğin araç full enjeksiyonlu benzinde normal şartlada 250,300 yakar...Lpg de ise 170,180 yakar...normal 1.6 16v 100 hp dir...3 vites 140 km yi görürsün rahatlıkla..220 kadran var...Araban saglıklıysa 200 kesin görürsün..Dez avantajı ise aynaları içeri katlanmaz..:rolleyes: .Aklıma başka bişey gelmedi....:rolleyes:

Aramıza hoşgeldin........!!!!!

Arkadaşlar yardım!

Burçin Geçmiş olsun.Aramızda A.Kerim ön camını değiştirmişti sanırım...Galiba yan sanayii kullandı oda...En yakın zamanda sana gereken detaylı bilgiyi verir.Yalnız hatırladıgım kadarıyla yansımadan şikayetçiydi...

Geri