Astra F Kullanıcıları Buraya

teşekkür ederim Volkan..

Sercan inşallah sende mezun olucaksın 4 sene içinde şimdiden başarılar. Master ı Galatasaray Üniversitesi Pazarlama ve lojistik de yapmak istiyorum, eğer olmazsa İstanbul Üniversitesi 'nde aynı bölüm. Lojistik üzerine yapıcam illa ki master ımı.

neden lojistik abi??master yapmak için gereken şartlar neler...ücretli mi yoksa sınavla mı??

her yaşın güzelliği başka abi dediğin çok doğru.yaş ilerledikçe sorumluluklar ve dertlerde artıyo dediğin gibi.

abi sende arabanı paylaşsana facebook ta yada forumda
[/quotfacebok boşverdse burada nasıl resim koyacam bulmadım ya baya da uyuz oldum .. yaşlanıyom mu ne....:o

Efe hayırlı uğurlu olsun kardeşim..Allah başka bir çok başarılarada imza atmanı nasip eder inşallah.....

Hüseyin abi sen iste biz yardım ederiz,resim yükleme hakkında...Sensiz facebook olurmu abii...İster burdan,ister msn den sana hepimiz yardım etmeye hazırız abii..Kimi online bulursan msn de sos işareti verebilirsinn..

dimi Sercan ya? mesela Efe diye bi üye Kadir Has Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu:D:D:D bunu konuşalım:D:D:D
OOOoooooOOOOooOOOOooOOOOOoooOOOOooooo
:pon: :pon: :pon: :pon: :pon: :pon:
Efe abi hayırlı olsun :) darısı bizimn başımıza olsun:o bana hiç bitcek gibi gelmiyo:kop: neyse şu 2. sınıfı bi atlatıyım geriye 2 senem kalıyo:)

herkese teşekkür ederim.neden lojistik diye sormuşsun sercan, benim zaten hevesim vardı lojistiğe özellikle deniz lojistiğine,okulda aldığım dersler ve yapılan gezi ve araştırmalarla merakım dahada büyüdü.kesin kararımı vermiştim bide bunun üstüne bana okul bitmeden bi iş teklifi geldi ve kabul ettim uzakdoğu ve asya ile bor ticareti yapan bi dış ticaret firmasının operasyon sorumlusu asistanı olarak.kafamdaki iş lojistik ile dış ticaret firması olunca ve nakliyat deniz yolu ile olunca düşünmedende kabul ettim:D

işte benim hikayemde bu:D

acaba bizim araçlara 55likmi 66 amperlikmi akü daha iidir:( servis üstündeki 55likse 55lik takalım dedi:( ama bi kaç ustada 66 dedi karıştı kafam acaba Fciler grubu olarak hangi aküyü kullanıyorsunuz:) :D :D :D

herkese teşekkür ederim.neden lojistik diye sormuşsun sercan, benim zaten hevesim vardı lojistiğe özellikle deniz lojistiğine,okulda aldığım dersler ve yapılan gezi ve araştırmalarla merakım dahada büyüdü.kesin kararımı vermiştim bide bunun üstüne bana okul bitmeden bi iş teklifi geldi ve kabul ettim uzakdoğu ve asya ile bor ticareti yapan bi dış ticaret firmasının operasyon sorumlusu asistanı olarak.kafamdaki iş lojistik ile dış ticaret firması olunca ve nakliyat deniz yolu ile olunca düşünmedende kabul ettim:D

işte benim hikayemde bu:D

wayy be abi iki sene sonra operasyon sorumlusu asistanı güzelmiş.lojistik aklımda olsun şimdiden....türkiyede olmayacaksın o zaman.....

Geri