Astra F Kullanıcıları Buraya

Efe hayırlı olsun darısı nice senin ve ailen gibi emek verenlerin başına...

Önder, Halil ve Hüseyin abi teşekkür ederim.darısı tüm öğrencilerin başına mezuniyet.. İnşallah senin Efe nin de üniversite mezuniyetini okuruz bu sayfalarda Hüseyin abi

Efe hayırlı olsun asıl hayat mezun olunca baslıyor ben cok arıyorum universite günlerimi.

he he..babamda dün benle bi konuşma yaptıda Burak, aynı şeyleri söyledi yaw:D eskisi gibi sömestr tatilin,yaz tatilin olmucak bunu bil dedi..bende 2 sene daha var baba dedim master olursa:D

ya yaşım itibariyle hepinizden büyüğüm ... önce o tip bişi yazmıştım ama sonra sildim ya şimdiden sıkma adamların canını zira her yaş ve dönemin tadi bi diğerinden çok başka... derimki doya doya tadına varın..ki yıllar geçip bebeleriniz boyunuza gelipte bu sevinçleri coçuklarınız için yaşayınca ...tüh ya diye keşkeleriniz olmasın...

Ya Efe Harbiden çok Duygulandim Ya ...çok Güzel şeyler Bunlar Babanin Duygularini Paylaşiyorum

her yaşın güzelliği başka abi dediğin çok doğru.yaş ilerledikçe sorumluluklar ve dertlerde artıyo dediğin gibi.

abi sende arabanı paylaşsana facebook ta yada forumda

Efe Tebrik Ederim Ihşallah 4 Sene Sonra Bende Senin Gibi Işletme Mezunu Olacağim...ihşallah Master Yaparsin??nerede Yapmayi Planliyorsun.....??

teşekkür ederim Volkan..

Sercan inşallah sende mezun olucaksın 4 sene içinde şimdiden başarılar. Master ı Galatasaray Üniversitesi Pazarlama ve lojistik de yapmak istiyorum, eğer olmazsa İstanbul Üniversitesi 'nde aynı bölüm. Lojistik üzerine yapıcam illa ki master ımı.

Geri