Astra F Kullanıcıları Buraya

4 sene sonra bazen günü birlik bazen 3-5 aylık görevler için çin,tayvan,endonezya,malezya,hong kong,singapur gibi yerlere gitcem..tabi o kasırganın vurduğu myanmar da dahil:(

ama bu lojistik sayesinde bulmadımki..merakım benim lojistik sektörü üzerine.atıyorum senin finans a ilgin vardır,tutupta lojistik yaparsan alakasız olur.ilgi alanına göre yap master ı. unutma para herşey diil,tabiki maddi olarak alacağın parada önemli ama yaptığın işte memnun ve tatmin oluyomusun o bence paradan daha önemli;)

benim düldülün aküsü 60 amper inci marka kuru akü ; gayet memnunum; bir ay çalıştırmasam bile tek marşta alıyor,ama arabayı aldığımda fabrikadan çıktığı gibiydi; onunda etkisi var tabii...

arkadaşlar ben 12,500 istedim az dedinizde internetten baktım genelde 11,500 12,000 arasında değişiyor fiyatlar bide internette fiyatlar yüksek diyorlar :D babamda tutturmuş 15,000 istiyorum diyor :D onunda derdi satmamak :D

benim düldülün aküsü 60 amper inci marka kuru akü ; gayet memnunum; bir ay çalıştırmasam bile tek marşta alıyor,ama arabayı aldığımda fabrikadan çıktığı gibiydi; onunda etkisi var tabii...
saol Halil abi bakalım hafta içi bi işim var servisin oaralarda olmadı gidip ustayla konuşurum:( ama şuan için allaha şükür bi sıkıntım yoktu:) hatta şarjı bitik oldu halde bile hemen alıyorduda abi indirimdeyken değiştirelim dedik:) işte benim şu pimpirikliliğim:) :D :D :D araca bişey takılırken bir sürü sualler:)

arkadaşlar ben 12,500 istedim az dedinizde internetten baktım genelde 11,500 12,000 arasında değişiyor fiyatlar bide internette fiyatlar yüksek diyorlar :D babamda tutturmuş 15,000 istiyorum diyor :D onunda derdi satmamak :D
Şimdi Alican öle diyorsunda çoğu araca baktım hepsinin hoşafı çıkmış veya elinde patlıcak araçlar:) hee tabi dicen kaç eder 13,500 maks.:( oda aracına güvenirsen:) yoksa normal diri bi GL 13bin;) sonrada GLSler başlıyo:D :D :D

Bugun arabayı yıkattırdım haliyle tekerlere parlatıcı suruyorlar bunların lastıklere zarar verdiğini catlattığını duymustum ilgisi varmıdır?
Bende torpido parlatıcı sütü aldm daha denemedim bakalm torpido yeterince parlak ama olsun icimde kalmasın dedim birde bu içerideli camın üstündeki tutacaklar ve ön camın yanındakı beyaz konsollar kirlenmiş gibime geldi onlarıda daha önce cifle silmiştim şimdi yine sileceğim tavsiye ederim baya beyazlatıyor.
cif mi? hımmm deneyelim ilk fırsatta ;)

bize bagaj baya lazım oluyor çünkü sık sık uzun yolculuklara çıkıyoruz yani senede en azından üç kere eskişehire gidip geliyoruz ailecek sonra bide yazın tatile gidiyoruz e haliyle bagaj gerekiyor bide aile aracı olduğundan insan büyük bişey olsun istiyor :D

alican ben de en az 4 eskişehir yapıyorum yılda :D hatchback bagajlarını küçük sanma ;) dünyalar sığıyor

dimi Sercan ya? mesela Efe diye bi üye Kadir Has Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu:D:D:D bunu konuşalım:D:D:D

:alkis: :alkis: tebrik ederim efe hayırlı uğurlu olsun,

herkese teşekkür ederim.neden lojistik diye sormuşsun sercan, benim zaten hevesim vardı lojistiğe özellikle deniz lojistiğine,okulda aldığım dersler ve yapılan gezi ve araştırmalarla merakım dahada büyüdü.kesin kararımı vermiştim bide bunun üstüne bana okul bitmeden bi iş teklifi geldi ve kabul ettim uzakdoğu ve asya ile bor ticareti yapan bi dış ticaret firmasının operasyon sorumlusu asistanı olarak.kafamdaki iş lojistik ile dış ticaret firması olunca ve nakliyat deniz yolu ile olunca düşünmedende kabul ettim:D

işte benim hikayemde bu:D

tebrik ederimi yazdım sen işi bile ayarlamışsın tekrar tebrik ederim,
lojistik de güzel seçim,seviyorsan çok keyifli bi iş, meraklı olduğun alanı seçip yolnu çizmişsin süper
darısı daha genç kardeşlerimizin başına

13.5 benimki mesela ;) tok satıcı hesabı ;)

bu arada Burak bende de 60lık akü var

Ya bu fiyat konusunda ben az sölüyorum o zaman..:confused: Haberiniz olsun arayan varsa 14.000 e GLS var satılık..:D Ama insafsız değilim pazarlık payı var tabii....En son 13900 olur...:D :good:

Geri