Astra F Kullanıcıları Buraya

Arkadaşlar bugün baktırmaya gittim..Arkadaşımın bir tanıdığına..Baskı balata dedii.....Şanzumanı indirdi..Bayağı zahmetli bir işmiş hakkatten...Baskı balatayı bir çıkardı...birde ne göreyim plaka 2 parça..Isınıp genleşince problem cıkarmışş...benden önceki sahibine gazlamışlar sach markaydı galiba çıkma bir baskı plaka...Bende sıfır luk marka aldım taktırdımm..Taktıktan sonra şanzumanın içinden sanki metal metale sürtme sesi geldii..Sonra kendi kendine kayboldu...Sonra bir baktık arıza lambası yandı tech 2 ye baktık kablo cıkmış..(ne kablosu bilmiyorumm)...Tam eve giderken sol tekerden bir metal sesi..Tekrar gittim...disk in arka tarafındaki metal yamulmuş diskin arka tarafına sürtüyor...Eve dönerken bir daha frene bastıgımda çık çık sanki taş sıkışmış gibi yada bilya sesi gibi bir ses cıktıı...Amaann dedim o sinirle eve girerken kapıya sürttüm..Kafamdan dumanlar cıkıyor adeta...Fatura 200 baskı-balata,125 işçilik=325 ytl

aksilikler geldimi böyle üst üste gelir zaten sürtmeden büyük bi hasar var mı

Darbe yok ama ,sürtmeden kaynaklanan kapının renkleri arabanın üzerinde sol arka camurluk üstünde

Arkadaşlar bugün baktırmaya gittim..Arkadaşımın bir tanıdığına..Baskı balata dedii.....Şanzumanı indirdi..Bayağı zahmetli bir işmiş hakkatten...Baskı balatayı bir çıkardı...birde ne göreyim plaka 2 parça..Isınıp genleşince problem cıkarmışş...benden önceki sahibine gazlamışlar sach markaydı galiba çıkma bir baskı plaka...Bende sıfır luk marka aldım taktırdımm..Taktıktan sonra şanzumanın içinden sanki metal metale sürtme sesi geldii..Sonra kendi kendine kayboldu...Sonra bir baktık arıza lambası yandı tech 2 ye baktık kablo cıkmış..(ne kablosu bilmiyorumm)...Tam eve giderken sol tekerden bir metal sesi..Tekrar gittim...disk in arka tarafındaki metal yamulmuş diskin arka tarafına sürtüyor...Eve dönerken bir daha frene bastıgımda çık çık sanki taş sıkışmış gibi yada bilya sesi gibi bir ses cıktıı...Amaann dedim o sinirle eve girerken kapıya sürttüm..Kafamdan dumanlar cıkıyor adeta...Fatura 200 baskı-balata,125 işçilik=325 ytl
aracı ilk aldığımızda bizimde baskı balata bitmiş aynı babamında dumanlar çıkıyodu kafasından bi baktım parkederken dubaya sağ dikiz aynasını bağışladıydı:( :( :( walla abi ne oluyosa sinirden oluyo;) takma kafana abiya olacağı varmış oldu de :( napacaksın mutlu abi sonuçta can taşıyo:( bence bu kadarıyla geçmiş olsun;)

Aslında ben ona değilde bir yeri yaparken diger başka yerleri bozan ustalara kızıyorummm...Bende bir türlü adam gibi usta bulamadım sürünüp sinir sahibi oluyorum böle...

Aslında ben ona değilde bir yeri yaparken diger başka yerleri bozan ustalara kızıyorummm...Bende bir türlü adam gibi usta bulamadım sürünüp sinir sahibi oluyorum böle...
Walla aynı dertten muzgarib birisiyim ve bana gına geldi artık ve direk sağa sola bakmadan soluğu yetkili serviste alıyom hem en az iki yıl garantisi oluyo hem hem parçada hemde işçilikte %25 indirim oluyo(tabi bu opel club üyelerine)hemde ustalar aracın dilinden anlıyo :) diğer ustalar gibi şundan şundan olur diyip orasına burasına bakmıyo şundandır diyip değiştiriyo sıkıntı falan kalmıyo:) belki 5-10 fazla veriyosun ama bence onun karşılığını alıyosun çünkü geçen sene sanaide orta susturucu taktık bu sene kaynak yeri+susturucuda delik meydana gelmiş :( şuan taktığımda yan sanai ama 2 yıl garantisi var:) adam akıllı bi servis bulsam neden olmasın ama şuan için gözüme giren yok:D :D :D

Saol Halil ama bu bile beni çok fena yıprattı...Psikopata bağlanıyoru yavaş yavaşş..Bunun sebebide adam gibi bir usta bulamamam..Adam bir yeri yaparken,diğer yerini bozuyo onalrı yaptırayım derken hem stres sahibi hemde boş bir cüzdan sahibi oluyorsunn

mutlu geçmiş olsun, kötü usta çok pis bişey hakkaten
bide kusura bakma konuşurken kapadım neti, işyeri malum :o

Mutlu geçmiş olsun..usta işine aynen katılıyorum..ya beni aşar bu iş demiyorlar sonra sonuçlar malum...

Geri