Astra F Kullanıcıları Buraya

Geçelerde şanzuman yağı için eski ustama gittim..yapmadım ama deneriz dedi..durdum gittim başka bi ustaya .bu arkadaş renoda usta başıydı. kendi atölyesini actı baya da iyi ( akılı ve zeki ) herneyse gittim şanzuman yağı dedim ( uzun zamandır da tanırım ) tamam ağbi dedi .. yılların deneyimine rağmen aldı telefonu yanımda Balıkesir opel servis baş ustasını arayıp yapacaklarını anlattı atladığım unuttum veya bu arabaya özel bişi varmı diye sordu ve bunları benim yanımda kibirsizce yaptı.. tabi benden 10 puanı kaptı.. bildiğiniz kaç usta böyle bişi yapar hemde müşterinin yanında...
:alkis: :alkis: o hakkaten ustaymış abi.. iş disiplini ve kültürü olan adam belli ediyor kendini,

ya Arkadaşlarim Abilerim..imza Resmi Güzelde, Fun Yani Eglence Yaziyo..biz Fun Diil Fan Iz:D Fan Club Olmali Yazida;)
:D ben imzama açıklama da kattım Efecim ;)
İlker alttaki imza resmi yerine değil de, metin yazılan yerde yine konulara cevap yazarken yaptığımız gibi resim ekleniyo oraya yapıştırmayı dene

ben kendı arabamı kendım yapıyurm bagzen :D
en güzeli bu aslında ama
biz sadece hava filtresi polen filtresi değiştirebiliyoruz
bi kanal olsa yağ da değiştirirm ama :D

güzel olmuş hakan abi..ben hem kendi arabamı hem bu resmi eklemek istiyorum nası olcak?

deminki mesajımın başlığına o smileyi ne ara koymuşum bilmiom bu arada

benim arabayı nası küçültcem Hakan abi? direkt imageshack den yükledim küçülmez gibi sanki:D

favorikh3mh9.jpg

iyi midir efecim
link;
http://img65.imageshack.us/img65/6499/favorikh3mh9.jpg

arkadaşlar biliyorum benden yazıyı düzeltmemi bekliyorsunuz.. uğraşıyorum en kısa zamanda yapıcam

Geri