Astra F Kullanıcıları Buraya

hakkaten hüseyin abi.para kazanmak uğruna aman abi şu sööledir,bu bööledir edasıyla çatur çutur arabaya resmen zarar veriyolar. güvenmediğim yere asla ama asla gitmem ben.

hakkaten hüseyin abi.para kazanmak uğruna aman abi şu sööledir,bu bööledir edasıyla çatur çutur arabaya resmen zarar veriyolar. güvenmediğim yere asla ama asla gitmem ben.

Geçelerde şanzuman yağı için eski ustama gittim..yapmadım ama deneriz dedi..durdum gittim başka bi ustaya .bu arkadaş renoda usta başıydı. kendi atölyesini actı baya da iyi ( akılı ve zeki ) herneyse gittim şanzuman yağı dedim ( uzun zamandır da tanırım ) tamam ağbi dedi .. yılların deneyimine rağmen aldı telefonu yanımda Balıkesir opel servis baş ustasını arayıp yapacaklarını anlattı atladığım unuttum veya bu arabaya özel bişi varmı diye sordu ve bunları benim yanımda kibirsizce yaptı.. tabi benden 10 puanı kaptı.. bildiğiniz kaç usta böyle bişi yapar hemde müşterinin yanında...

noldu şimdi ustamı küçüldü? hayır..hem işi öğrendi hem müşterisinin gözünde + puan topladı,güven verdi.işini bilmesine rağmen kesin iş olsun diye daha iyi bilene sordu..takdir ettim ustanı Hüseyin abi

Saol Halil ama bu bile beni çok fena yıprattı...Psikopata bağlanıyoru yavaş yavaşş..Bunun sebebide adam gibi bir usta bulamamam..Adam bir yeri yaparken,diğer yerini bozuyo onalrı yaptırayım derken hem stres sahibi hemde boş bir cüzdan sahibi oluyorsunn

Gecmis olsun öncelikle ne yazık kı eline bir tornovida alıp dükkanına özel servis yazan bir anda usta oluyor ve bu işe senelerini vermiş emeklerini harcayan ustalarında adı kötüye cıkıyor ben 2 senedir yetkili servise gitmiorm sanayide özel servis cok ama gittiğim belli bir yer var sadece kıbrıstayken sarj dınamosu bozulunca mecburiyetten orada sanayı ve ozel servis olmadıgı ıcın yetkılıye gıtmıstım umarm iyi bir usta bulursun onunla gecmıs olsun.

Arkadaşlar bugün baktırmaya gittim..Arkadaşımın bir tanıdığına..Baskı balata dedii.....Şanzumanı indirdi..Bayağı zahmetli bir işmiş hakkatten...Baskı balatayı bir çıkardı...birde ne göreyim plaka 2 parça..Isınıp genleşince problem cıkarmışş...benden önceki sahibine gazlamışlar sach markaydı galiba çıkma bir baskı plaka...Bende sıfır luk marka aldım taktırdımm..Taktıktan sonra şanzumanın içinden sanki metal metale sürtme sesi geldii..Sonra kendi kendine kayboldu...Sonra bir baktık arıza lambası yandı tech 2 ye baktık kablo cıkmış..(ne kablosu bilmiyorumm)...Tam eve giderken sol tekerden bir metal sesi..Tekrar gittim...disk in arka tarafındaki metal yamulmuş diskin arka tarafına sürtüyor...Eve dönerken bir daha frene bastıgımda çık çık sanki taş sıkışmış gibi yada bilya sesi gibi bir ses cıktıı...Amaann dedim o sinirle eve girerken kapıya sürttüm..Kafamdan dumanlar cıkıyor adeta...Fatura 200 baskı-balata,125 işçilik=325 ytl
Geçmiş olsun mutlu.gerçekten aksi bir günmüş senin için:(olsun bununla geçmiş olsun.ama sinirlerini ve demoralize halini direksiyona yansıtma sakın.Allah korusun daha kötü sonuçlarla karşılaşabilirsin.Bu tip durumlarda dikkatinin dağılmamasına özen göster kardeşim

Bu arada hala imza resmini büyütemedim.Hakan senin verdiğin linki giriyorum geçersiz diyor.ne yapacaz.yardımm??

ya Arkadaşlarim Abilerim..imza Resmi Güzelde, Fun Yani Eglence Yaziyo..biz Fun Diil Fan Iz:D Fan Club Olmali Yazida;)

Son düzenleme:
Geri