Astra F Kullanıcıları Buraya

merhabalar...arkadaşlar bi performans denemesinde daha bulundum..bu sabaha karşı 5 gibi kabataş-bahçeşehir yaklaşık gir çık dahil 50 km e5 den..arabada 4 arkadaştık, ve 17 dakikada gittim..4100 devirde 180 i biraz geçtim yol yetmedi frenlemek zorunda kaldım.sport tuşunu hiç kullanmadım ve otomatik araç ile bu oluyosa manuelin performansını siz düşünün..[deneyin demiyorum aman haa...sadece performansı iyi araçlarımızın.. ]

aman efe nettin sen :D
ben de benim araçla,
çerkezköy çıkış-beylikdüzü finiş yaptım
25dk ;);) gençtim o zamanlar
denemeyin tehlikeli çok fena

bu aralar kafam pek yerinde diil Hakan abi..bambaşka şeyler aklıma geliyo,saçma sapan hareketler yapıyorum.3-4 ay öncesine kadar 120 yi geçmezdim ben

bazı mevzular insanda o etkiyi yaratıyor,
benzer bir dönemden geçiyosun sanıyorum... ;)
benim o denemede öyle bi dönemde gerçekleşmişti zaten
hızlı olduğumu otobandaki ışıkların yanımdan ne kadar hızlı geçtiklerini gördüğümde fark etmiştim...

ya çok karmakarışıgım abi,pek kendimde diilim açıkçası..dahada gidicektim tek olsam,çok sevdiğim 3 tane arkadaşım vardı ve yol bitti..

aman dikkatli ol efe
sanıyorum durumunu tahmin edebiliyorum, mümkün olduğunca araca binmemeye çalış ve binmen gerektiğinde de sadece seni bekleyenleri düşün, beklemeyenleri değil ;) zaten onları hiç düşünmemek gerek.

son noktayı avcılar küçükçeme arası o düzlükte koydum ben, yine aynı durum uça uça giderken şuursuzca,
makaslı makaslı giderken sağa girdim,önümdeki hayli yavaş giden kamyonette sağa hamle yapınca fren yapıştırmak zorunda kaldım, kamyonetteki gençler de fren sesini duyunca panikle frene geçtiler tabi ben otomatik olarak kızakladım, sağ sola savrularak kamyonetle aramda 1 karış mesafe sabit olacak şekilde uzun süre kızaklayıp, yandaki bariyerlerin tozunu çamurlukla süpürerek durdum
çocuklar indi özür diliyolardı, sizin bi kabahatiniz yok eşşeklik bende dedim, teşekkür edip yoluma devam ettim
avcılar yanyola uçmama 1 karış kalmıştı senin anlayacağın...
sonraları duruldum zaten
aman diyim
1 musibet bin nasihatten iyidir derler ama, musibete gerek kalmadan aş sıkıntılarını, keyifle etrafa bakınarak araba kullanmaya bak ;)
amma uzun abi tavsiyesi oldu dimi :D:D

tavsiyelerin için sağol abi sonuna kadar haklısın kesinlikle... ama işte içinde oldugum durumu anlarsın, bazen bazı şeylere laf geçiremiyosunki..mantığın bişey diyo ve doğru,kalbinde mantıgının soylediğinin tam tersini söylüyo...arada kalınca çıldırıyosun,kendine hakim olamıyosun....

işte bunların çaresinin kendini harab etmekte olmadığını iş işten geçtikten sonra anlıyosun
ama ne ilginçtir arabaya atlayıp şuursuzca sürmenin acayip bi rahatlatıcı etkisi oluyo
ama hız yapmadan da aynı keyfi alabilir, derin düşünceler eşliğinde turunu atıp sıkıntını dağıtabilirsin
bide alkol kullanıyosan aman alkollü direksiyona geçme...
onu da yaptım,şükür ne kendime ne başkasına zarar verdim ama yinede pişmanım

yok spor yaptıgım için alkolü ağzıma koymadım ben..çok ufakken sanırım 10 yaşında falandım:D babam bira vermişti,dışarıda merak edip deneme diye..yaklaşık 5 senedir falanda kendi irademle içmiyorum...çok kafam karışık işte...

Geri