Astra F Kullanıcıları Buraya

Benim araba 130 dan sonra zor hızlanıyor gibi geldi bana.Sanki 160 ı geçmeyecek gibi geliyor.Belki biraz daha yol gerekiyor bunun için.Ya da en yüksek tork değeri olan 5000 deviri geçirmemek gerekiyor vites değişimleri için.F kasanın en yüksek tork değeri 3600 d/dak olduğu için 5000 devirde vites değiştirdiği zaman yaklaşık 3600 lerden başlıyor tekrar devirlenmeye.bu da daha iyi ivmelenme sağlar diye düşünüyorum ama hiç denemedim.hız hastası değilim ama merak ettim arkadaşlar.sizde de böyle bir durum var mı??

benimki 5.vites hızlanması çok iyi 90da giderken gaza biraz yüklenerek ibrenin 150ye doğru hızla ilerlediğini görebiliyosun, içerde ivmeyi hissedebiliyosun hatta ;) maşallah deyin :D
5 kişi yükle 215 gördü abileri daha ne olsun ;)

astra f gsi lar nası ama 2.0 manuel vites tbi bide uçuyo uçuyo :D

fenaaaa çoook fena....

6200devirde 100 hp güç
3500devirde 148 nm tork
6200 devir çok değil mi ya Önder? hakkaten maks güç 6200 demi? redline yapıcaz o zaman :D

arkadaşlar mazeretimden dolayı uzun süre aranıza katılamadım:( 13 hazirandan sonra inşallah yine aranızdayım:)

efe sende takma kafana bır sey varsa konusp anlatmak ıstedıgın msnden yaz bana konusalım dertlesmekte yarar var yanı anladın benı sıkma canını gereksız seylere .....

Geri