Astra F Kullanıcıları Buraya

arkadaşlar f kasaya bi kez daha aşık oldum :D iki gün önce bilecik yokuşundaki virajlarda önümüzde virajları dönmek için kendilerini parçalayan hyundai leri peugeot ları görüp yanlarından nerdeyse virajı hissetmeden geçmenin zevki başka oluyor :D tabi bizimde yanımızdan bi subaru legacy le yeni astra sedan geçti ama olsun :D

arkadaşlar f kasaya bi kez daha aşık oldum :D iki gün önce bilecik yokuşundaki virajlarda önümüzde virajları dönmek için kendilerini parçalayan hyundai leri peugeot ları görüp yanlarından nerdeyse virajı hissetmeden geçmenin zevki başka oluyor :D tabi bizimde yanımızdan bi subaru legacy le yeni astra sedan geçti ama olsun :D

GÜLÜMBE rampası tırmanışı sanırsam :D:D:D
ford transit connect 2.0 tdci la babam arkamdan gelemedi orda...

arkadaşlar beni şımartıyosunuz :p benden iyisini yapan varmı gsi tebrik edicek gsi arıyorum :D

gsilara hürmetimis sonsuz arkadaşım ;)
olsa da binsek dediğimiz ender araçlardan

burak o 38 plakalar ne öyle ya ağzımın suyundan leptop bozulcak :D
444 özellikle bi içim su mübarek

evet abi katalogdan baktım öyle diyor yeni öyle pejo honda falan görürseniz 6000 devirden den aşağıda vites atmayalım:D
Walla önder nerde bi honda görsem tam tersi vites küçültüyom ama normal bi aile pug'u için tabi o lafım geçersiz:) :D :D :D ama Hondaları gerçekten tebrik ediyorum;) Hondayı geçebilmek için araçla biraz oynamak gerekiyo:( stok bi astranın geçmesi imkansız rollde bile dahil:)

Geri