Astra F Kullanıcıları Buraya

hondalara pilotaj konuşuyo burakçım ;)
bitane vteci baya ağlatmıştım bi defa :D

burak o 38 plakalar ne öyle ya ağzımın suyundan leptop bozulcak :D
444 özellikle bi içim su mübarek

Onlar benim aşkım abi ya babama o kadar dedim 38 ytl ye astra sedan alacağına 2001-2002 bmw 320i al diye anlatamadık ama bu resimdekiler tek kapı ileride cok paramız olursa almak nasip olur inşallah

Burak abi alalımya sanada bi 94 GSİ:) gerçekten efsane araçlarya;) mesela esk. bi tane 94 GSi getirme planım var burda 94 model ne yazıkki yok varsada sahibi milletden kıskandığı için heralde piyasaya çıkarmıyo:D :D :D

Bmw öncelik tercihim sonrada gsi olabilir sonrada audi a4 seninlede konustuk askerden gelince 30-35 ytl birikime 2004 audi a 4 mu alırsın yoksa 2001 bmw mi diye tartıstık ya bilmiyorum işte audi a 4lerde güzel askere gidip gelelimde kısmet nasip.

hala oynanmış ama dışından hiç bişisi belli olmayan bi flaşa servet ödeyebilirim

Bmw öncelik tercihim sonrada gsi olabilir sonrada audi a4 seninlede konustuk askerden gelince 30-35 ytl birikime 2004 audi a 4 mu alırsın yoksa 2001 bmw mi diye tartıstık ya bilmiyorum işte audi a 4lerde güzel askere gidip gelelimde kısmet nasip.
Evet abi dediğin gibi konuşmuştuk:) tabiki abi yani sende haklısın iyi güzel araçlarda işte sonuçta 14 yaşında araçlar:( ama ne bileyim yinede benimde gönlümden geçiyo en azından geçiş döneminde bi kaç ayda olsa sahibi olmak isterim:)

hala oynanmış ama dışından hiç bişisi belli olmayan bi flaşa servet ödeyebilirim

Hüseyin abicim, babamda vardı flash.yaklaşık 6 sene önce satmıştık o arabayı...gri metalik 1.7 litre..efsane arabaydı..özellikle kalkışlarda:D babam hiç ama hiç gazlamaz ama kalkışta süper bu araba der dururdu:D

Geri