Astra F Kullanıcıları Buraya

nie önderya bugün yanıma 94 1.6si parketmiş angellı,jantlı walla kasırga yanında şahin gibi duruyordu:mad: :mad: :mad:
Dikkat ettiysen hiç arkadan forosu yok

burak sende kasırgayı hakkını vererek modla bak o zaman kim şahin oluyo :D
ne bilim hatchback araçlar hoşuma gitmiyo benim sedanları daha çok seviyorum
bide sfi motor taksak mükemmel olur ama o paraya yeni araç alınır:(

burak sende kasırgayı hakkını vererek modla bak o zaman kim şahin oluyo :D
ne bilim hatchback araçlar hoşuma gitmiyo benim sedanları daha çok seviyorum
bide sfi motor taksak mükemmel olur ama o paraya yeni araç alınır:(
hakkını ancak tamponları boyarak verecem:) :) :) ama daha araştırma aşamasındayım çünkü geri dönüşü yok malesef:( bence 94 model astraların dikiz aynalarıda panjurlarıda harika bide arkada siyah plakalıkta yok;) bide füme oldumu angellı:) benim gibi aracı başka yere çekersin:kop: :kop: :kop:

hakkını ancak tamponları boyarak verecem:) :) :) ama daha araştırma aşamasındayım çünkü geri dönüşü yok malesef:( bence 94 model astraların dikiz aynalarıda panjurlarıda harika bide arkada siyah plakalıkta yok;) bide füme oldumu angellı:) benim gibi aracı başka yere çekersin:kop: :kop: :kop:

:( :( burak burda muhalefet durumundayım gsi cılar alınmasın ama 94 lerin o kütük gibi kare aynaları hiç hoşuma gitmio panjur olarak bizimki daha tatlı bnce bizim arka plakalık olmadımı sedanların arkası çok boş duruyo ama angel ve o 94 ön tampon olayı bitirir:D
bu arada tampon boyası bnmde aklımda ne zaman gls görsem bi tuhaf oluyorum ama önce angel xenon tampon işi yazın sonunda

:( :( burak burda muhalefet durumundayım gsi cılar alınmasın ama 94 lerin o kütük gibi kare aynaları hiç hoşuma gitmio panjur olarak bizimki daha tatlı bnce bizim arka plakalık olmadımı sedanların arkası çok boş duruyo ama angel ve o 94 ön tampon olayı bitirir:D
bu arada tampon boyası bnmde aklımda ne zaman gls görsem bi tuhaf oluyorum ama önce angel xenon tampon işi yazın sonunda
walla işte bende ciasay hastası olduğum için benim hoşuma gidiyo:o ama öncedende bahsettiğim gibi şimdi ailecek kullandığımız için kasırga daha çok fonksiyonlu :) hatta hiçbi GSi kasırganın eline su dökemez:D :D :D ayrıca geçen aracı test ettik ve cidden ciğeri sağlammış bunu bi kez daha kanıtladı:) yani kaputla pek uğraşmayı düşünmüyorum ama tamponla jant kafama yatıyo;) jant ii biraz daha geç olacak gibi:( lastikte almak lazım:( angel işi benim yattı artık benim için hayal o:)

vosvos1df9uy1.jpg

vosvos2hh4gv2.jpg

Mutluya bahsettiğim Caddy ler
arıza yaptı araç diye moral bozanlara ilaç gibi gelir :D
10bin kmde baskı balata, 3bin ytl masraf :eek: allah hiçbirimizn başına vermesin

Son düzenleme:
vosvos1df9uy1.jpg

vosvos2hh4gv2.jpg

Mutluya bahsettiğim Caddy ler
arıza yaptı araç diye moral bozanlara ilaç gibi gelir :D
10bin kmde baskı balata, 3bin ytl masraf :eek: allah hiçbirimizn başına vermesin
yuuuh beeaa heralde araçları draglardamı ne kullanmışlar:kop: :kop: :kop: walla kasırganın balatalar 100.000de bi değişti:kop: walla dehşet moral veriyolar gerçekten:) :) :)
Bide Hakan abi eğer moralin bozuksa galerileride gezmeni tavsiye ederim;) ;) ;) koltuk gıcırtısından tut kapıları kapatırken şakur şukur sesini duyunca bide boyasız astrada bulamayınca dönüşte kasırga gözümde sıfır gibiymiş walla dedim:) ki bunuda ark.da dedi :D :D gerçekten piyasada temiz araç bulmak cidden zor:( sağıyla soluyla hep oynanmış araçların:(

Geri