Astra F Kullanıcıları Buraya

yuuuh beeaa heralde araçları draglardamı ne kullanmışlar:kop: :kop: :kop: walla kasırganın balatalar 100.000de bi değişti:kop: walla dehşet moral veriyolar gerçekten:) :) :)
Bide Hakan abi eğer moralin bozuksa galerileride gezmeni tavsiye ederim;) ;) ;) koltuk gıcırtısından tut kapıları kapatırken şakur şukur sesini duyunca bide boyasız astrada bulamayınca dönüşte kasırga gözümde sıfır gibiymiş walla dedim:) ki bunuda ark.da dedi :D :D gerçekten piyasada temiz araç bulmak cidden zor:( sağıyla soluyla hep oynanmış araçların:(
aynen öyle burak
benimkinde de boya var gerçi ama :o
baskı balata hala orj. :D:D

DANIEL mc dediğin neresi??
f ciler türkiyenin heryerinde :D toplanmak çok zor olur

aynen öyle burak
benimkinde de boya var gerçi ama :o
baskı balata hala orj. :D:D

DANIEL mc dediğin neresi??
f ciler türkiyenin heryerinde :D toplanmak çok zor olur
hakan abi benimde sol kapıda varya:o önemli bişey değil sonuçta ağır bi kazası yok:) kasırganın 100.000 öncesini bayan kullanmış:) :D :D :D ben gayet normal sorunlardan birisi die düşünüyorum hatta disklerdede çatlak oluşmuş ustamda öle dio bayanın kullandığı bi araçmış çok belli dio:D :D :D

Fciler gerçekten çok büyük bi kitle oldu:( Türkiyenin her bir köşesin de hemen hemen Fci var:( ama İstanbullular olarak buluşmanızı canı yürekten isterim hatta Flerle bağdat caddesinde gezmenizi temenni ederim:) piyasa görsün F kasaları;)

vosvos1df9uy1.jpg

vosvos2hh4gv2.jpg

Mutluya bahsettiğim Caddy ler
arıza yaptı araç diye moral bozanlara ilaç gibi gelir :D
10bin kmde baskı balata, 3bin ytl masraf :eek: allah hiçbirimizn başına vermesin

Bu ne yaa...Allah kimsenin başına böle dertler vermesin..Adam aklını oynatmış artık....

o mc donald's olmasın kesın merterden bahsedıyordur gıder bı hamburger yer cıkarız :D

hakan abi benimde sol kapıda varya:o önemli bişey değil sonuçta ağır bi kazası yok:) kasırganın 100.000 öncesini bayan kullanmış:) :D :D :D ben gayet normal sorunlardan birisi die düşünüyorum hatta disklerdede çatlak oluşmuş ustamda öle dio bayanın kullandığı bi araçmış çok belli dio:D :D :D

Fciler gerçekten çok büyük bi kitle oldu:( Türkiyenin her bir köşesin de hemen hemen Fci var:( ama İstanbullular olarak buluşmanızı canı yürekten isterim hatta Flerle bağdat caddesinde gezmenizi temenni ederim:) piyasa görsün F kasaları;)

burak pazar pazartesi ve salı eskişehirdeydim eskişehirde çok fazla f kasa var bizim arabanın tam karşısında şampanya rengi gls vardı eve girdim tekrar çıktım yerine bordo gl gelmişti :D bi kaçtane modifiyeli angel lı f kasa da gördüm onlarla bağlantı kurulup güzel bi buluşma da yapılabilir eskişehirde.

Geri