Astra F Kullanıcıları Buraya

burak pazar pazartesi ve salı eskişehirdeydim eskişehirde çok fazla f kasa var bizim arabanın tam karşısında şampanya rengi gls vardı eve girdim tekrar çıktım yerine bordo gl gelmişti :D bi kaçtane modifiyeli angel lı f kasa da gördüm onlarla bağlantı kurulup güzel bi buluşma da yapılabilir eskişehirde.
Burdaydında Alican nie haber vermedinya:) biz zaten buluşuyozda o günde buluşurduk;) F kasa çokya Eskişehirde:) :D :D :D ama GSi kıtlığı var:( 1,4 1,6dan geçilmiyo:o

Gerçi hamburgeri ve mc donalds ı hiç sevmem ama hatır için katlanılabilinir belki deee boynumu ceviremiyorumki bir türlü araba yatıyorr..
Mutlu abi katlanılmazmıya 1.4den 2.0 kadar sıralanıp konvoyu kurarsınız:) Eskişehirde olsa daima kasırga hazır:) walla güzel fikir İst.da toplanınya;)

Burdaydında Alican nie haber vermedinya:) biz zaten buluşuyozda o günde buluşurduk;) F kasa çokya Eskişehirde:) :D :D :D ama GSi kıtlığı var:( 1,4 1,6dan geçilmiyo:o

pazar akşama doğru geldik pazartesi koşturmacayla geçti salı ablamın mezuniyet töreni vardı porsuk spor salonunda çarşamba sabahtan yola çıktık zaten evin oralarda asfalt çalışmaları var kaldırımları filan yapıyorar ( doktorların bi alt caddesi ) arabayıda çıkaramadık :D bi dahaki sefere artık zaten sık sık geliyorum esk. e

pazar akşama doğru geldik pazartesi koşturmacayla geçti salı ablamın mezuniyet töreni vardı porsuk spor salonunda çarşamba sabahtan yola çıktık zaten evin oralarda asfalt çalışmaları var kaldırımları filan yapıyorar ( doktorların bi alt caddesi ) arabayıda çıkaramadık :D bi dahaki sefere artık zaten sık sık geliyorum esk. e
Dediğin gibi şuan Eskişehir köstebek yuvası gibi:( her tarafı kazıyolar orası kapalı burası kapalı:( inan araba kapının önünde yatıyo:kop: neyse hayırlısıya Alican bakalım yazın büyük bi organizasyon planlıyoruz inş.:)

Dediğin gibi şuan Eskişehir köstebek yuvası gibi:( her tarafı kazıyolar orası kapalı burası kapalı:( inan araba kapının önünde yatıyo:kop: neyse hayırlısıya Alican bakalım yazın büyük bi organizasyon planlıyoruz inş.:)

valla eskişehirin yolları berbat ben ist. i kötü biliyordum ama en son gidişten sonra buraya gelince şükrettim. bide esk. ist. arası duble yol çalışmaları var ama geçen kıştan beri hiç bi faliyet yok kazıp bırakmışlar yollar berbat olmuş zaten bozöyük eskişehir arası asfalt yerine toprak döküp çim ekseler daha düzgün olurmuş yol :)

Geri